گروه استان‌ها – سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:. نتیجه ۳ بر یک با نتیجه دیگری خیلی فرق نمی‌کرد، ما خواستیم در نیمه دوم انتحاری بازی کنیم اما توپ‌های ما وارد دروازه نشد.

گروه استان‌ها – سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:. نتیجه ۳ بر یک با نتیجه دیگری خیلی فرق نمی‌کرد، ما خواستیم در نیمه دوم انتحاری بازی کنیم اما توپ‌های ما وارد دروازه نشد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سعید اخباری، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل تراکتور که با شکست سنگین ۵ بر یک این تیم همراه بود، اظهار داشت: به تیم تراکتور بابت این برد و کسب سهمیه آسیایی تبریک می‌گویم.

وی افزود: امروز بعد از حدود ۱۱ روز، این سومین بازی بود که در خدمت سایپا بودم. بازی را خیلی بهتر از تراکتور شروع کردیم و موقعیت گل صددرصدی هم داشتیم که از دست دادیم. روی یک غفلت گل اول را دریافت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: در این شرایط وقتی شما یک تیم جوان دارید که شاکله اصلی آن را بازیکنان زیر ۲۵ سال تشکیل می‌دهند، دچار بحران و استرس می‌شوند. متأسفانه از سه توپی که تراکتور در نیمه اول به سمت دروازه ما آورد، هر سه توپ تبدیل به گل شد که البته گل سوم با اشتباه مسلم داور بود که پرتاب اوت اشتباه گرفت و همان توپ وارد دروازه ما شد.

اخباری در خصوص تاکتیک این تیم در نیمه دوم خاطرنشان کرد: به هر حال فوتبال است. نتیجه ۳ بر یک با نتیجه دیگری خیلی فرق نمی‌کرد، ما خواستیم در نیمه دوم انتحاری بازی کنیم اما توپ‌های ما وارد گل نشد. در نیمه اول و دوم موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. این موضوع باعث شد که این نتیجه رقم بخورد و تیم‌مان در این بازی شکست بخورد.

وی با اشاره به اشتباهات فردی بازیکنان تیمش خاطرنشان کرد: گل‌های اول تا سوم ما در این بازی روی اشتباهات فردی رقم خورد ولی بعد از آن در نیمه دوم شروع به حمله کردیم و ساختارمان دچار مشکل شد. دلیل آن هم این بود که انتحاری بازی کردیم. متأسفانه بازیکنان‌مان تمرکز لازم را نداشتند و این مسئله هم باعث شد که این گل‌ها را دریافت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: لازم است از مدیریت محترم باشگاه سایپا و هیئت‌مدیره این باشگاه تشکر کنم. در این مدتی که گذشت و در این ۳ بازی نهایت حمایت و پشتیبانی را از مجموعه ما داشتند. بچه‌های ما هم در ۲ بازی قبلی و حتی امروز هر چه در توان داشتند گذاشتند ولی زمانی که شرایط بحرانی و استرسی می‌شود، یک مقدار کنترل اوضاع سخت است.

اخباری خاطرنشان کرد: این چیزی از ارزش بچه‌های ما کم نمی‌کند. تمام تلاش مجموعه برای این بود که سایپا موفق باشد. یک سری مشکلات از قبل وجود داشت، یکسری چشم‌اندازها هم برای آینده وجود دارد که نمی‌خواهم به هیچ‌یک از آن‌ها دامن بزنم. فقط مهم این است که جایگاه سایپا اینجا نیست.

وی در رابطه با نتیجه سایر دیدارهای هفته پایانی اظهار داشت: به همه بچه‌ها و همکاران گفته بودم و مطمئن بودم که امروز با یک مساوی در لیگ می‌ماندیم. مطمئن بودم که امروز مس رفسنجان، ذوب‌آهن را شکست می‌دهد. این را قبل از بازی به بچه‌ها گفته بودم منتهی وقتی بازیکنان دچار استرس شوند به همراه انگیزه‌ای که تراکتور برای کسب سهمیه آسیایی داشت، کار را سخت می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در پایان گفت: همه‌چیز به یک بازی ختم نمی‌شود. در بازی با گل‌گهر یک پنالتی را از دست دادیم و شاید اگر در آن بازی مساوی می‌شدیم، شرایط فرق می‌کرد. در آن بازی طبق مصاحبه آقای قلعه‌نویی، سرمربی حریف هم تیم برتر بودیم. به هر حال خیلی ناراحت هستیم و امیدواریم که اتفاقاتی بیافتد که سایپا از این وضعیتش خارج شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.