مهاجم بلژیکی تیم فوتبال اینتر برنامه‌ای برای بازگشت به چلسی ندارد.

مهاجم بلژیکی تیم فوتبال اینتر برنامه‌ای برای بازگشت به چلسی ندارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، روملو لوکاکو که فصل اخیر با ثبت ۲۴ گل زده و ۱۰ پاس گل در ۳۶ بازی سری A نقش پررنگی در قهرمانی اینتر در این رقابت‌ها آنهم پس از ۱۱ سال داشت و در نهایت هم به‌عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل این رقابت‌ها معرفی شد، مورد توجه باشگاه‌های منچسترسیتی و چلسی قرار گرفته است.

روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» در تازه‌ترین گزارش خود خبر داد که مهاجم بلژیکی اینتر در این تابستان فرصت بازگشت به چلسی را داشته، اما به این پیشنهاد پشت کرده است. طبق این گزارش؛ مدیران باشگاه چلسی مذاکراتی با لوکاکوی ۲۸ ساله برای بازگشتش به استمفوردبریج داشته‌اند، اما او به این پیشنهاد پاسخ منفی داده و ادامه این مذاکرات را نپذیرفته است.

«گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شده که روملو لوکاکو می‌خواهد به حضورش در اینتر ادامه دهد، برای همین به پیشنهاد بازگشت به چلسی با دستمزدی بالاتر پاسخ منفی داده است.

قرارداد فعلی مهاجم پیشین تیم‌های منچستریونایتد و چلسی با اینتر تا سال ۲۰۲۴ اعتبار دارد. او از زمان پیوستنش به اینتر در تابستان ۲۰۱۹ تاکنون ۶۴ گل در ۹۵ بازی به ثمر رسانده است.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.