وزیر ورزش و جوانان عراق درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور مطالبی بیان کرد.

وزیر ورزش و جوانان عراق درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال این کشور مطالبی بیان کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری شفق نیوز عراق، عدنان درجال امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که کمیته عادی‌سازی فدراسیون فوتبال عراق در حال مذاکره با دو گزینه خارجی است تا یکی از آنها را انتخاب کند.

وزیر ورزش و جوانان عراق افزود: عراق به توافق نهایی با یکی نامزدهای سرمربیگری تیم ملی فوتبال بسیار نزدیک شده است، اما نمی‌توانم نامش را اعلام کنم. این مربی خوشنام است و تجارب خوبی در سطح ملی دارد. او می‌تواند کمک‌کننده خوبی برای هدایت تیم ملی فوتبال عراق در دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ باشد. تیم ملی فوتبال عراق با توجه به پایان یافتن لیگ برتر زمان کافی برای آماده‌سازی نخستین بازی‌اش در ماه شهریور دارد و بازیکنان می‌توانند در اردو حاضر شوند.

عدنان درجال در خاتمه گفت که برخی بازی‌های تیم ملی فوتبال عراق در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ با توجه به محرومیت بین‌المللی خارج از خاک این کشور و در ورزشگاه‌های قطر و اردن برگزار خواهد کرد.

یک منبع در کمیته عادی‌سازی وضعیت فدراسیون فوتبال عراق نیز به خبرگزاری شفق نیوز گفت: مذاکره با کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی جهت جایگزینی با سرچکو کاتانتس اسلوونیایی به مرحله نهایی رسیده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.