سرمربی تیم ملی فوتسال ایران،‌ دلیل کار دشوار شاگردانش مقابل ازبکستان را عدم هماهنگی آنها عنوان کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران،‌ دلیل کار دشوار شاگردانش مقابل ازبکستان را عدم هماهنگی آنها عنوان کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد ناظم‌الشریعه پس از پیروزی ایران مقابل ازبکستان گفت: بازی نیمه نهایی شرایط خاص خود را دارد و تیم‌هایی که به مراحل پایانی می‌رسند، از نظر فنی و میزان آما‌دگی در شرایط خوبی هستند.

وی ادامه داد: ازبکستان تیم بسیار باشخصیت و از حریفان سنتی ما در آسیاست. ما دائماً با این تیم بازی می‌کنیم، اما پیشرفت این تیم با توجه به دیدارهایی که در یک سال گذشته داشته، کاملاً قابل مشاهده است. این تیم در این مدت مقابل ایران، آرژانتین و ونزوئلا دو دیدار دوستانه انجام داده است که حاصل تفکر بسیار خوب این تیم است.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران افزود: تیم ما در این بازی کار را کمی سخت به سرانجام رساند که به دلیل عدم هماهنگی است و صرفاً با بازی زیاد می‌توان آن را برطرف کرد. روی دو بازگشت توپ دو گل خوردیم، اما بازیکنانی داریم که می‌توانند با انجام فرامین، سریع به بازی بازگردند. خوشبختانه در نیمه نخست شرایط به سود ما بازگشت و در نیمه دوم تفاضل گل را حفظ کردیم، با اینکه می‌دانستیم حریف در پاورپلی قوی است.

ناظم‌الشریعه در پایان گفت: روز پُرفشاری داشتیم و این پیروزی را از طرف کادر فنی و بازیکنان به‌عنوان عیدی به مردم عزیزمان تقدیم می‌کنیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.