در جلسه‌ای که اعضای تیم فوتبال پیکان با مدیرعامل کارخانه ایران‌خودرو داشتند، اعلام شد در صورت برد مقابل پرسپولیس پاداش ویژه‌ای پرداخت می‌شود.

در جلسه‌ای که اعضای تیم فوتبال پیکان با مدیرعامل کارخانه ایران‌خودرو داشتند، اعلام شد در صورت برد مقابل پرسپولیس پاداش ویژه‌ای پرداخت می‌شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی مؤسسه فرهنگی ورزشی ایران‌خودرو (پیکان)، اعضای تیم فوتبال پیکان ظهر امروز (چهارشنبه) در ضیافت ناهار با فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو شرکت کردند.

در این مراسم که به مناسبت عید سعید غدیر خم برگزار شد، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو به همراه برخی از اعضای هیئت مدیره و برخی دیگر از مسئولان این کارخانه حضور داشتند و با مدیران، کادرفنی، اجرایی، پزشکی و بازیکنان دیدار کردند.

در ابتدای مراسم ظهر امروز اکبر محمدی، مدیرعامل باشگاه پیکان گزارشی از عملکرد تیم فوتبال پیکان و دستاوردهای این تیم در لیگ برتر بیستم را ارائه کرد. او به رکوردها و موفقیت‌هایی که توسط تیم فوتبال پیکان در ماه‌های گذشته کسب شده اشاره داشت و این مسئله را باعث افتخار باشگاه پیکان دانست.

مدیرعامل پیکان در صحبت‌های خود اشاره‌ای به تجهیز امکانات سخت‌افزاری باشگاه داشت و موضوع استانداردسازی ورزشگاه اختصاصی ایران‌خودرو و ساخت مرکز اقامتی در مجموعه باشگاه را در اولویت برنامه‌های زیرساختی خود دانست.

بعد از محمدی، مهدی تارتار، سرمربی پیکان نیز دقایقی برای حاضران صحبت کرد. تارتار ضمن تشکر از زحماتی که مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره گروه صنعتی ایران‌خودرو در طول یکسال گذشته برای تیم فوتبال پیکان کشیدند، تشکر کرد و اقدامات مؤثر مدیرعامل باشگاه پیکان و سایر مسئولان را در راستای کسب موفقیت‌های اخیر ارج نهاد.

در این مراسم محمد نوری کاپیتان باتجربه پیکان هم به نمایندگی از بازیکنان ثانیه‌هایب پشت تریبون قرار گرفت و از تلاش‌های انجام شده برای رسیدن به هدف مشخص شده تقدیر به عمل آورد.

سپس نوبت به فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو رسید تا دقایقی با اعضای تیم فوتبال پیکان صحبت کند. مقیمی با لحنی کاملاً دوستانه ضمن تشکر از عملکرد اعضای تیم فوتبال پیکان بابت عملکردشان در لیگ برتر بیستم، از آنها خواست تا مقابل پرسپولیس هم با انگیزه قبلی خود و مانند دیدارهای گذشته به میدان بروند تا پایانی خوش در رقابت‌ها داشته باشند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو همچنین ضمن تجلیل از همه اعضای تیم فوتبال پیکان به آنها وعده داد که در صورت برد مقابل پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر، پاداش ویژه‌ای را در نظر خواهد گرفت تا بعد از بازی به پیکانی‌ها اعطا شود.

در نهایت اعضای تیم پیکان در ضیافت ناهار مقیمی حضور یافتند و با روحیه‌ای بالا آماده حضور در تمرین عصر چهارشنبه شدند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۹ )