بانوی پیر بازیکن کروات خود را به رقیب همشهری‌اش قرض داد.

بانوی پیر بازیکن کروات خود را به رقیب همشهری‌اش قرض داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسکای اسپورت ایتالیا، مارکو پیاتسا بال کروات تیم فوتبال یوونتوس امروز (چهارشنبه) با قراردادی قرضی به تیم تورینو ملحق خواهد شد.

بر اساس گزارش اسکای اسپورت، قرارداد پیاتسا با تورینو یک ساله و دارای بند خرید قطعی در پایان فصل است که امکان دارد این بند از اختیاری به اجباری تبدیل شود. در حقیقت توافق دو طرف به گونه‌ای است که در صورت حضور پیاتسا در تعداد مشخصی از بازی‌های فصل آینده تورینو، این باشگاه مجبور خواهد بود که در پایان فصل او را به صورت قطعی به خدمت بگیرد. پیاتسا در صورت پذیرفته شدن در تست پزشکی باشگاه تورینو با این باشگاه قرارداد خواهد بست. رقم قرارداد قرضی و بند خرید قطعی او هنوز اعلام نشده است.

پیاتسای ۲۶ ساله سال ۲۰۱۶ با قراردادی ۲۳ میلیون یورویی از تیم دیناموزاگرب کرواسی به یوونتوس پیوست، اما به دلیل مصدومیت‌های پی‌ در‌ پی نتوانست در این تیم خودی نشان دهد و از آن زمان تاکنون به صورت قرضی در تیم‌های شالکه، فیورنتینا، اندرلشت و جنوا بازی کرد و نتوانست هیچ یک از آنها را برای عقد قرارداد قطعی متقاعد کند. قرارداد او با یوونتوس تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.