مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در آستانه ترانسفر بزرگ به یکی از باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از «چمپیونات روسیه»، سردار آزمون بار دیگر باعث شد تا آ. اس. رم برای جذب او پیشنهاد جدیدی را به زنیت سنت پترزبورگ ارائه دهد.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که عملکرد درخشانی با پیراهن زنیت در لیگ روسیه داشته است با پیشنهاد ۱۸ میلیون یورویی رم روبرو شد اما مسئولان تیم روسی آن را رد کردند.

از این رو باشگاه ایتالیایی خواسته جدید زنیت را مورد بررسی قرار می‌دهد تا یکی از بازیکنان خود رابین اولسن (دروازه‌بان)، استفان انزونزی (هافبک) و پدرو (وینگر) را در قبال خرید سردار آزمون به تیم روسی بدهد.

ژوزه مورینیو سرمربی رم ایتالیا اصرار فراوان به جذب مهاجم تیم ملی ایران دارد و خواستار جذب او در نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا شده است.

همچنین سایت «توتومرکاتو» خبر از رضایت شخصی سردار برای انتقال به بایرلورکوزن المان داده است اما همه چیز را به زنیت سپرده تا آنها بررسی کنند.

از قرار معلوم زنیت تصمیم قطعی خود را برای فروش سردار گرفته است اما منتظر بهترین پیشنهاد از بین دو باشگاه بزرگ فوتبال اروپا است.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تا سال ۲۰۲۲ با زنیت قرارداد دارد و باشگاه‌های اروپایی برای جذب او مجبور به دریافت رضایتنامه اش هستند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )