اکبر محمدی، مدیرعامل باشگاه پیکان می‌گوید مجموعه این تیم در فصل جاری ثابت کرد با هزینه اندک هم می‌شود کارهای بزرگ انجام داد.

اکبر محمدی، مدیرعامل باشگاه پیکان می‌گوید مجموعه این تیم در فصل جاری ثابت کرد با هزینه اندک هم می‌شود کارهای بزرگ انجام داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اکبر محمدی در گفت‌وگو با سایت رسمی موسسه فرهنگی ورزشی ایران‌خودرو(پیکان)، درباره نتایج خوب تیم فوتبال پیکان در لیگ بیستم اظهار داشت: کار ما هنوز در رقابت‌های لیگ برتر به پایان نرسیده و تمام تمرکز کادرفنی و اجرایی و بازیکنان بر این است که در دو بازی باقی‌مانده هم نتایج خوبی کسب کنیم و یک پایان موفقیت آمیز داشته باشیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه زحمات کل مجموعه در طول ماه‌های گذشته مثمرثمر واقع شده و با وجود اینکه هزینه زیادی در این فصل در باشگاه انجام نشد، اما از بعد نتیجه‌گیری به گواه کارشناسان عملکرد خوبی داشتیم. به جرات می‌توانم بگویم که پیکان در لیگ بیستم یکی از ارزان‌ترین تیم‌های لیگ برتر است و با تلاش‌های انجام شده موفق شدیم از کمترین هزینه، بیشترین بازدهی را داشته باشیم.

مدیرعامل پیکان با اشاره به حضور بازیکنان جوان در ترکیب این تیم خاطرنشان کرد: جا دارد از دست اندرکاران آکادمی باشگاه تشکر ویژه‌ای داشته باشم که با پرورش استعدادها بازیکنان خوبی را به تیم بزرگسالان تحویل دادند و کادرفنی تیم بزرگسالان و در راس آن مهدی تارتار هم به خوبی از این بازیکنان بهره گرفت و حالا می‌بینید که جوانان ما در پیکان توانسته‌اند کارهای بزرگی را انجام بدهند و تا الان هم رتبه‌ای در خور شان و قدمت پیکان در اختیار داریم.

محمدی درباره نقش پیکان در سرنوشت قهرمانی لیگ برتر با توجه به دیدار هفته پایانی با پرسپولیس گفت: ما راه خودمان را می‌رویم و به این مسائل توجهی نداریم. کادرفنی و بازیکنان پیکان ثابت کردند پتانسیل انجام کارهای بزرگ را دارند. قطعاً همه اعضای باشگاه پیکان به دنبال آن هستند تا مسیر رشد و پیشرفت خود را هموار کنند و برای‌مان تفاوتی ندارد که در قهرمانی یا سقوط تیمی نقش داشته باشیم. همانطور که می‌دانید تیم ما با صلابت خود ۸ هفته است شکستی را تجربه نکرده و این نشانه خوبی است برای آنکه بگوییم در دو مسابقه پایانی نیز برای کسب موفقیت تلاش خواهیم کرد.

وی درباره علاقه باشگاه پیکان برای همکاری با مهدی تارتار در فصل آینده تاکید کرد: بنده از اول فصل بارها اعلام کردم که برنامه ما یک برنامه ۳ ساله است و علاقه مندیم این برنامه را با سرمربیگری مهدی تارتار ادامه بدهیم. با ایشان برای تمدید قرارداد مذاکراتی انجام شده و به تاکید خودش همه چیز را به پایان فصل سپردیم تا تمرکزمان بازیکنان و کادرفنی در دو هفته باقیمانده برهم نخورد. قطعاً در پایان فصل زمان مناسبی برای ادامه مذاکرات با مهدی تارتار در اختیار داریم و سعی خواهیم کرد با حفظ او و البته تقویت تیم در بحث بازیکن قدرتمندتر از امسال در لیگ برتر فصل بعد شرکت کنیم.

مدیرعامل پیکان ضمن تقدیر از اعضای مجموعه باشگاهش گفت: باید از همه دست اندکاران و اعضای باشگاه تشکر ویژه ای داشته باشم. هیات مدیره باشگاه، کادر پشتیبانی و اجرایی، کادرفنی و تدارکات و بازیکنان تیم در فصلی که در آستانه پایان آن هستیم با اتحاد و همدلی شعار ما یعنی «کار سخت، مبارزه و تعقیب تا پایان» را به واقعیت تبدیل کردند و نشان دادند حتی با هزینه اندک نیز می شود کارهای بزرگ انجام داد.

محمدی به حمایت‌های فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو اشاره کرد و افزود: آقای مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو و دکتر ابوالحسنی، قائم مقام اقتصادی ایشان در طول ماه‌های گذشته رویکرد حمایتی مناسبی داشتند. آقای مقیمی نشان داد فردی علاقه مند به ورزش است و برای توسعه ورزش کشور تلاش می کند.

وی همچنین گفت: ما نه فقط در فوتبال بزرگسالان که در رشته‌های دیگر هم سرمایه گذاری مناسبی داشته و خواهیم داشت. در والیبال نگاه‌مان بر این است که برند باشگاه پیکان را حفظ کنیم. والیبال پیکان پرافتخارترین تیم آسیاست و باید این برند حفظ شود و ارتقا یابد. به دنبال این هستیم که در فوتسال یا فوتبال بانوان هم تیمداری کنیم و البته برنامه‌هایی برای شرکت در لیگ‌های بسکتبال و هندبال هم داریم که اینها در برنامه‌های دراز مدت‌مان در دست اقدام است. همه این اقدامات صورت خواهد گرفت تا باشگاه پیکان به معنای واقعی کلمه به یک باشگاه تبدیل شود.

محمدی خاطرنشان کرد: همه این مسائل نیازمند امکانات زیر ساختی است. در برنامه‌های خود استانداردسازی استادیوم فوتبال را گنجانده‌ایم. قصد داریم کمپ اقامتی خیلی مجهزی را برای ورزشکاران خود داشته باشیم و کلینیک پزشکی و ورزشی پیکان را راه‌اندازی کنیم که با نگاه حمایتی مدیران ارشد ایران‌خودرو تحقق پیدا خواهد کرد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.