سرمربی آلومینیوم اراک از رفتار همتای خود در تیم تراکتور تبریز، پس از تقابل پُرحاشیه دو تیم تمجید کرد.

سرمربی آلومینیوم اراک از رفتار همتای خود در تیم تراکتور تبریز، پس از تقابل پُرحاشیه دو تیم تمجید کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی و رسانه باشگاه آلومینیوم اراک، آلومینیوم روز گذشته (سه‌شنبه) در دیداری جنجالی، نتیجه را به تراکتور واگذار کرد. مسابقه‌ای که حاشیه‌هایش بر جریان بازی می‌چربید و اتفاقات بسیاری در آن رخ داد.

علیرضا منصوریان سرمربی تیم آلومینیوم درخصوص حواشی رخ داده در این مسابقه گفت: من هیچ صحبتی در این خصوص ندارم. اگر مصاحبه فیروز کریمی و رفتار او را کنار زمین ببینید، متوجه می‌شوید که من حق داشتم یا نه. از آقا فیروز ممنونم که با آن فشار زیاد، مردانه ایستاد و حقیقت را گفت. من شاگرد او در استقلال بوده‌ام و روز گذشته چیز دیگری از او یاد گرفتم که باید حتی تحت فشار هم حقیقت را گفت؛ حتی اگر به ضررت باشد.

وی در ادامه، حمایت قاطعانه‌ای از بازیکنانش داشت و اظهار داشت: من در هر تیمی که حضور داشته باشم، تمام‌قد پشت بازیکنانم می‌ایستم. در سه بازی گذشته اشتباهات فردی زیادی داشتیم که بیشتر این مشکلات به کادر فنی بازمی‌گردد. شاکله تیم من را بازیکنان جوان تشکیل می‌دهند. درست است که اشتباه داشته‌ایم اما بدانید این اشتباهات سهوی باعث افزایش تجربه بازیکنان، به‌خصوص در سطح لیگ برتر می‌شود. نباید یادمان برود که همین بازیکنان جوان در مسابقاتی که من سرمربی بوده‌ام، نمایش بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته‌اند و نتایج خوب تیم را رقم زده‌اند. تا روزی که مربیگری می‌کنم، سینه‌ام را ستبر کرده و از بازیکنانم حمایت می‌کنم و از آن مطمئن باشید.

منصوریان در انتها، صحبت خود را اینگونه ادامه داد: من همیشه گفته‌ام که سه سال اول حضور تیم‌های تازه صعود کرده به لیگ برتر، سال‌های ثبات است. ما باید به دنبال حفظ تیم در لیگ باشیم و بعد از آن با برطرف کردن نقاط ضعف، برای کسب رتبه‌های بهتر تلاش کنیم. مطمئن باشید که در این دو‌ مسابقه آخر با تمام قوا مثل دیگر مسابقات مقابل سایپا و نفت مسجدسلیمان بازی می‌کنیم و‌ به دنبال پیروزی و اتمام لیگ با رتبه‌ای بهتر و امتیازات بیشتر خواهیم بود. امیدواریم مثل سه بازی گذشته مقابل گل‌گهر و تراکتور، قربانی اشتباهات سهوی داوران نشویم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.