قهرمان فصل گذشته اروپا و دو تیم دیگر خواهان خرید وینگر تیم فوتبال ساسولو شده‌اند.

قهرمان فصل گذشته اروپا و دو تیم دیگر خواهان خرید وینگر تیم فوتبال ساسولو شده‌اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه اسپورت ایتالیا اعلام کرد که سه باشگاه چلسی و وستهام از انگلیس و بوروسیا دورتموند آلمان روی خرید دومنیکو براردی تمرکز کرده‌اند.

این بال ۲۷ ساله که در یورو ۲۰۲۰ یکی از بازیکنان خوب ایتالیا بود و به این تیم برای قهرمانی در این رقابت‌ها کمک کرد، تمام دوران بازیگری خودش را در ساسولو سپری کرده است و زمانی که یوونتوسی‌ها به عنوان مالک مشترک، قصد داشتند او را از ساسولو بگیرند، پیشنهادشان را رد کرد تا در استادیوم ماپی بماند. اکنون اما او به سطحی از پختگی رسیده است که آماده بازی در تیمی بزرگ‌تر باشد.

طبق گزارش اسپورت ایتالیا، این بازیکن ملی‌پوش اکنون سه پیشنهاد دارد که در میان آنها وستهام از مدت‌ها قبل خواهان این بازیکن بوده است.

چلسی دیگر مشتری براردی است اما این باشگاه در ابتدا قصد داشت فدریکو کیه‌زا را از یوونتوس بخرد اما یوونتوسی‌ها مطلقاً قصد فروش این بازیکن را ندارند.

براردی در ۳۰ بازی‌اش برای ساسولو در فصل گذشته ۱۷ گل زده و ۸ پاس گل داده است. سه تیم میلان، لاتزیو و فیورنتینا هم در داخل ایتالیا نسبت به جذب براردی تمایل نشان داده‌اند اما احتمال رفتن او به خارج از کشور بیشتر است.

این خبر حدود ۱۰ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.