تیم منتخب هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های لیگ برتر با گزینش مربیان لیگ برتری معرفی شد.

تیم منتخب هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های لیگ برتر با گزینش مربیان لیگ برتری معرفی شد. خبرگزاری تسنیم در لیگ بیستم همانند پنج دوره گذشته لیگ برتر فوتبال، در پایان هر هفته از مسابقات با نظرخواهی از مربیان و آنالیزورهای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کند.

روش کار به این صورت است که سرمربیان، مربیان یا آنالیزور‌های ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم خود را معرفی می‌کنند. خبرگزاری تسنیم دخالتی در انتخاب برترین‌های هفته ندارد و صرفاً از مربیان یا آنالیزورها نظرخواهی و بدون اینکه نامی از آنها ببرد، نظرات‌شان را منعکس می‌کند.

در تیم منتخب این هفته، بازیکنان خط حمله را ستاره‌های پرسپولیس تشکیل داده‌اند که هر کدام دو گل مقابل ماشین‌سازی به ثمر رساندند و نقشی پر رنگ در پیروزی پر گل تیم‌شان داشتند.

تیم منتخب هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

دروازه‌بان: مهرداد بشاگردی (گل‌گهر)

مدافعان: آرمان قاسمی (پیکان)، حسن جعفری (مس) و امید نورافکن (سپاهان)

هافبک‌ها: سبحان خاقانی (استقلال)، حسین زامهران (نساجی)، بهزاد سلامی (تراکتور)، محمود مطلق‌زاده (صنعت نفت) و یاسین سلمانی (سپاهان)

مهاجمان: مهدی عبدی و شهریار مغانلو (پرسپولیس)

نتایج دیدارهای هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

ذوب‌آهن اصفهان یک - نساجی مازندران ۲ استقلال یک - نفت مسجدسلیمان صفر گل‌گهر سیرجان یک - سایپا صفر آلومینیوم اراک یک - تراکتور تبریز ۳ صنعت نفت آبادان یک - مس رفسنجان یک ماشین‌سازی تبریز صفر - پرسپولیس ۵ پدیده مشهد صفر - سپاهان اصفهان یک پیکان یک - فولاد خوزستان یک

این خبر حدود ۸ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.