تیم فوتبال استقلال در حالی برای دربی آماده می‌شود که ساختار دفاعی آبی پوشان به یک نظم و ثبات خاصی رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال که رتبه سومی‌اش در لیگ برتر قطعی شده و همچنان نیز نیم نگاهی به رده‌های بالاتر دارد، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باید به مصاف پرسپولیس برود تا برنده این دیدار سنتی به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه یابد.

خط دفاعی استقلال که تا چندی پیش به دلیل تغییرات زیاد و عدم ثبات مورد انتقاد قرار می‌گرفت، هفته‌هاست به روند عادی و ثبات رسیده و همین باعث شده میزان گل‌های خورده آنها تا حد چشمگیری کاهش یابد.

یکی از این تغییرات، استفاده از سید حسین حسینی درون دروازه بود. سنگربان شماره یک تیمِ مجیدی ششمین بازی پی در پی خود را در ترکیب اصلی تجربه کرد و با یک گل خورده و ثبت ۵ کلین شیت در این ۶ بازی، عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به جای گذاشته باشد.

عملکرد حسینی در بازی‌های اخیر باعث می‌شود مجیدی در چارچوب دروازه‌اش برای دیدار با پرسپولیس تغییری ایجاد نکند و سید حسین حسینی برای هفتمین بار پیاپی وظیفه مراقبت از دروازه آبی پوشان را برعهده بگیرد.

دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۹:۴۵ روز پنجشنبه ۲۴ تیر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )