معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت که اتفاقات بازی پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان چهره واقعی یحیی گل‌محمدی را نشان داد.

معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت که اتفاقات بازی پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان چهره واقعی یحیی گل‌محمدی را نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، ناصر فریادشیران در واکنش به صحبت‌های مطرح شده از سوی یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال گفت: آقای گل‌محمدی! جایگاه شما به شکلی نیست که بخواهید درباره مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار نظر کنید و بهتر است که با شناخت حیطه اختیارات خود، سکوت کنید. هر زمان که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با آقای احمد مددی صحبت کرد، مدیرعامل استقلال جواب خواهند داد و بهتر است آقای گل محمدی به کار فنی خود بپردازد.

وی با تأکید بر اینکه سیاست باشگاه دور ماندن از هر گونه حاشیه است، تصریح کرد: هوچی‌گری آن کاری است که شما با ادعای فوتبال حرفه‌ای انجام می‌دهید. اگر تا به امروز کسی از جانب باشگاه استقلال صحبتی نکرده، به حرمت رقابت و احترام دو طرفه دو باشگاه است، اما از این تاریخ به بعد اگر کسی علیه باشگاه استقلال صحبت کند، بنده تمام قد وارد عمل خواهم شد و اجازه نمی‌دهم از سکوت نجیبانه کادرفنی و مدیریت باشگاه استفاده شود.

معاون اجرایی باشگاه استقلال با انتقاد از عدم صدور رأی از سوی کمیته انضباطی و اخلاق، یادآور شد: دلیل بیان این صحبت‌ها این است که رفتارهای زشت و زننده گل‌محمدی در دیدار گل‌گهر نادیده گرفته شد و حالا به خود اجازه می‌دهند صحبت های جدیدی را مطرح کنند. اتفاقات زشت و زننده‌ای که چهره واقعی آنها را نشان داد. البته نزدیک به هشت کارت قرمز و زرد در طول فصل گواهی دیگری برای این ادعا است و خود ایشان نیز به درستی اشاره کردند که امتیاز گرفتن در لیگ ایران با هوچی‌گری انجام می‌شود و احتمالا دلیل فاصله امتیازی دو تیم نیز همین موضوع است. از کمیته های محترم اخلاق و انضباطی تقاضا دارم قبل از دربی به پرونده دیدار با گل‌گهر و البته فحاشی بازیکن حریف به هواداران استقلال بپردازند.

فریادشیران گفت: توصیه من به عنوان یک پیشکسوت به شما این است که از واژه افشاگری کمتری استفاده کنید، چرا که شما قطعا بازنده خواهید بود. تقاضا دارم تنها در بحث‌های فنی ورود کنید و از فرافکنی و هوچی گری دوری کنید.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۷ )