باشگاه پرسپولیس با طرحی که از سوی پیمانکار مجموعه ورزشی درفشی فر برای تیم‌های پایه این باشگاه ارائه شده است مخالفت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، از زمانی که جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل وارد باشگاه پرسپولیس شد، تلاش کرد دست سودجویان و منفعت طلبان از این باشگاه را کوتاه کند و در همین راستا اقدامات مثبتی را هم برای تیم‌های پایه این باشگاه انجام داد.

در حالی که پیش از حضور سمیعی تیم‌های پایه پرسپولیس را به مجموعه ورزشی درفشی فر راه نمی‌دادند و این مجموعه در اختیار یک پیمانکار بود، با پیگیری مدیرعامل سرخپوشان پای تیم‌های پایه به ورزشگاهی که متعلق به خود باشگاه است باز شد تا تمرینات و بازی‌های این تیم‌ها در این زمین انجام شود و از آوارگی خلاص شوند.

به گفته یکی از مربیان تیم‌های پایه پرسپولیس ورزشگاه درفشی فر از چند سال پیش با قراردادی پنج ساله به سهند حبیب زاده واگذار شد و مجوز فعالیت مدارس فوتبال پرسپولیس هم به وی داده شد تا پس از بازسازی ورزشگاه از آن استفاده کند.

براساس آنچه باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود مجوز مدرسه فوتبال این باشگاه حدود ۱۵ میلیون تومان بود که طبیعا رقم زیادی نیست اما سودی که فرد طرف قرارداد از این مدارس فوتبال می‌برد به میلیارد می‌رسد.

این در حالی است که گفته می‌شود پیمانکار مجموعه ورزشی درفشی فر حدود هزار کودک و نوجوان علاقمند به فوتبال را در این مدت ثبت نام کرده که از کنار آن به سود میلیاردی رسیده است.

اینکه مدیران وقت باشگاه پرسپولیس بر چه اساسی چنین امتیاز ویژه ای را به یک فرد ناشناخته و خارج از فوتبال داده بودند تا از کنار پرسپولیس به شهرت و ثروت برسد مشخص نیست و نهادهای نظارتی هم پیگیر این موضوع نشدند که چطور این قرارداد منعقد شد.

پس از حضور جعفر سمیعی در باشگاه پرسپولیس، وی تلاش کرد مجموعه ورزشی درفشی فر و امتیاز آکادمی مدارس فوتبال این باشگاه را پس بگیرد اما قرارداد پیمانکار اجازه این کار را به او نداد. با این حال این سمیعی قصد دارد ساختار آکادمی و مدارس فوتبال باشگاه پرسپولیس را تغییر دهد.

به گفته یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس، از آنجایی که قرارداد سهند حبیب زاده امسال به پایان می‌رسد، وی برنامه جدیدی را برای در اختیار داشتن مجموعه ورزشی درفشی فر و آکادمی پرسپولیس به مدیران این باشگاه ارائه کرده که در همان ابتدا مورد مخالفت قرار گرفته و تاکید شده است باشگاه قصد ادامه همکاری با وی را ندارد.

در این مورد گفته می‌شود هر چند پیمانکار مجموعه هزینه‌هایی را برای تجهیز درفشی فر انجام داده است اما از کنار آن سود میلیاردی برده و حالا مسئولان باشگاه تصمیم گرفته‌اند با سازکار جدیدی این درآمد را نصیب باشگاه کنند و اجازه ندهند به جیب یک پیمانکار برود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )