آخرین وضعیت هافبک تیم ملی فوتبال دانمارک از سوی اتحادیه فوتبال دانمارک تشریح شد.

آخرین وضعیت هافبک تیم ملی فوتبال دانمارک از سوی اتحادیه فوتبال دانمارک تشریح شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال دانمارک آخرین وضعیت کریستین اریکسن را تشریح کرد؛ بازیکنی که در بازی شنبه شب تیم ملی فوتبال دانمارک مقابل فنلاند در دور اول مرحله گروهی مسابقات فوتبال یورو ۲۰۲۰ دچار ایست قلبی و نقش بر زمین شد و در ادامه برای درمان به بیمارستانی در شهر کپنهاگ انتقال یافت.

در بیانیه اتحادیه فوتبال دانمارک آمده است: «پس از اینکه کریستین مورد معاینات مختلف قلبی قرار گرفت، تصمیم گرفته شد که باید در بدن او دستگاه ICD (دفیبریلاتور قابل کاشت - شوک دهنده و ضربان‌ساز قلب) کاشته شود. استفاده از این دستگاه بعد از ایست قلبی ناشی از اختلال ریتم قلب ضروری است. کریستین هم خودش این راه‌حل را پذیرفته و برنامه و این طرح توسط متخصصانی در سطح ملی و بین‌المللی که همه این روش درمانی را توصیه می‌کنند، تأیید شده است. از همه می‌خواهیم که به آرامش و حریم خصوصی کریستین و خانواده‌اش احترام بگذارید».

دفیبریلاتور قابل کاشت (ICD) دستگاه کوچکی است که با باتری کار می‌کند و در قفسه سینه قرار می‌گیرد تا ریتم قلب را کنترل کرده و ضربان‌های قلب نامنظم را تشخیص دهد. دفیبریلاتور می‌تواند از طریق یک یا چند سیم متصل به قلب شوک‌های الکتریکی ایجاد کند تا ریتم غیرطبیعی قلب را برطرف کند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.