دروزاه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است دراگان اسکوچیچ رابطه صمیمانه‌ای با بازیکنان دارد و می‌تواند به تیم ملی کمک کند.

دروزاه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است دراگان اسکوچیچ رابطه صمیمانه‌ای با بازیکنان دارد و می‌تواند به تیم ملی کمک کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند در خصوص تزریق دوز دوم واکسن کرونا به ملی‌پوشان گفت: امروز این واکسن را هم زدیم. امیدوارم همه مردم واکسن بزنند. خیلی دل‌مان برای هواداران تنگ شده، ان‌شاءالله برای بازی‌های دور بعد آنها را ببینیم.

وی در مورد ناراحتی‌اش از صحبت‌های یکی از نمایندگان مجلس که گفته بود در صورت صعود تیم ملی جشن خواهند گرفت، گفت: بله من ناراحت شدم. گفتند قرار است در ورزشگاه آزادی جشن بگیرند، اصلاً من آنجا نمی‌روم، چون کاری نکردیم. خودمان کمی کار را سخت کرده بودیم. مردم انتظار داشتند راحت صعود کنیم. اگر قرار است جشن بگیریم، از مرحله بعد است که مردم انتظار دارند. کار را خودمان سخت کرده بودیم، میزبانی را از ما گرفتند و کار کمی سخت‌تر شد اما خدا را شکر صعود کردیم.

دروازه‌بان تیم ملی کشورمان در عملکرد دراگان اسکوچیچ نیز تصریح کرد: اسکوچیچ از وقتی آمده هفت بازی انجام داده و نتایج خیلی خوبی گرفته است. همه بچه‌ها رابطه صمیمانه‌ای با او دارند. او می‌تواند در آینده به تیم ملی کمک کند. امیدوارم فدراسیون حمایت کند تا در آینده بتوانیم مردم را خوشحال کنیم.

بیرانوند در مورد درگیری‌اش با مهندعلی مهاجم تیم عراق نیز گفت: اکثر بازیکنان عراق دوستان‌مان هستند و مهندعلی داشت شیطنت می‌کرد، من هم می‌خواستم خفه‌اش کنم (با خنده).

وی درمورد جو تیم ملی در بحرین گفت: جو خیلی خوبی بود. ۲۵، ۲۶ بازیکن که از ستاره‌های تیم خود بودند. اتفاقات خیلی خوبی هم افتاد. امیدوارم بازیکنان دیگر هم به ما اضافه شوند و بتوانند خودشان را نشان دهند. جو خیلی خوبی است. ما دوره گذشته به‌عنوان تیم دوم به جام جهانی صعود کردیم، امیدوام این‌بار به‌عنوان تیم اول رکورد را بشکنیم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.