شرکت کوکاکولای آمریکا به اظهارات کاپیتان تیم ملی پرتغال در نشست خبری پیش از اولین بازی این تیم در یورو ۲۰۲۰ واکنش نشان داد.

شرکت کوکاکولای آمریکا به اظهارات کاپیتان تیم ملی پرتغال در نشست خبری پیش از اولین بازی این تیم در یورو ۲۰۲۰ واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اظهارات کریستیانو رونالدو در نشست خبری روز گذشته (دوشنبه) تیم ملی پرتغال پیش از بازی مقابل مجارستان در دور نخست مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ که به قرار گرفتن دو بطری نوشابه کوکاکولا روی میز مقابلش اعتراض کرد و آنها را کنار گذاشت، جنجال بزرگی را به وجود آورد. او که به داشتن رژیم غذایی سالم بسیار مقید است، با کنار گذاشتن بطری‌های نوشابه به‌عنوان یک نوشدنی مضر، به خبرنگاران توصیه کرد که به جای آن آب مصرف کنند.

این حرکت رونالدو به این جهت جنجال‌ساز شد که شرکت کوکاکولا جزو اسپانسرهای اصلی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ است. در همین حال نشریه مارکای اسپانیا هم با استناد به آخرین تغییرات بازار بورس آمریکا اعلام کرد که سهام شرکت کوکاکولا تنها ۳۰ دقیقه پس از این حرکت او دچار اُفت شد و از ۵۶.۱۰ دلار به ازای هر سهم به ۵۲.۲۲ دلار کاهش پیدا کرد. این اُفت ارزش سبب شده است که این شرکت آمریکایی به یکباره متحمل ضرری چهار میلیارد دلاری شود.

با این حال شرکت کوکاکولا نسبت به این اتفاق بی‌تفاوت نبوده و به رونالدو پاسخ داده است. در بیانیه کوکاکولا ضمن تأکید بر اینکه این شرکت تولیدکننده آب آشامیدنی نیز هست، آمده است: شرکت کوکاکولا تمام محصولات خود را که شامل آب آشامیدنی هم می‌شود در نشست‌های خبری در اختیار مربیان و بازیکنان قرار می‌دهد و هر کسی مختار است نوشیدنی را که ترجیح می‌دهد، انتخاب کند. آنها هم می‌توانند آب آشامیدنی دریافت کنند، هم نوشابه‌های بدون قند.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.