سرمربی تیم ملی اتریش پس از پیروزی شاگردانش در اولین بازی‌شان در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰، به تمجید از آنها پرداخت.

سرمربی تیم ملی اتریش پس از پیروزی شاگردانش در اولین بازی‌شان در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰، به تمجید از آنها پرداخت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانکو فودا سرمربی تیم ملی فوتبال اتریش پس از پیروزی ۳ بر یک امشب (یکشنبه) شاگردانش برابر مقدونیه در نخستین بازی گروه C یورو ۲۰۲۰ که اولین برد اتریشی‌ها در تاریخ جام ملت‌های اروپا هم بود، به خبرنگاران گفت: حق ما بود که امروز پیروز بازی باشیم. بازیکنانم امروز تاریخ‌ساز شدند. تعویض‌هایی که انجام دادیم روی روند بازی تأثیرگذار بودند (گل‌های دوم و سوم اتریش توسط بازیکنان تعویضی به ثمر رسید) و آنها با خودشان جان تازه‌ای به تیم دادند. آن تعویض‌ها بسیار مهم بودند و تیم هم هر کاری که لازم بود برای کسب پیروزی در این بازی انجام داد.

فودا افزود: من بسیار راضی‌ام. شروع‌مان خوب بود و بسیار هجومی بازی کردیم. در ادامه در نتیجه عدم تمرکز تیم در مقطعی کوتاه از بازی، حریف گل تساوی رسید. بعد از شروع بازی در نیمه دوم، تلاش کردیم، سرعت پاسکاری‌مان را افزایش دهیم و تحرک‌مان بیشتر شد. به نظر در این زمینه هم بسیار خوب بودیم.

شاگردان فودا روز پنجشنبه در بازی دوم خود در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ در شهر آمستردام به مصاف تیم ملی هلند می‌روند. مقدونیه هم در شهر بخارست برابر اوکراین قرار خواهد گرفت.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.