سرمربی تیم ملی عراق از شرایط اعضای این تیم در بحرین به شدت انتقاد کرد و گفت که شاگردانش را تنها در تمرینات می‌بیند.

سرمربی تیم ملی عراق از شرایط اعضای این تیم در بحرین به شدت انتقاد کرد و گفت که شاگردانش را تنها در تمرینات می‌بیند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرچکو کاتانتس پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی عراق مقابل هنگ‌کنگ اظهار داشت: سه امتیاز را کسب کردیم و می‌دانستیم که چه کار دشواری پیش رو داریم. کاری را که باید انجام می‌دادیم، انجام دادیم و این مهمترین نکته است. ما همین شرایط را در بصره (بازی رفت) مقابل ۱۰ بازیکن تجربه کردیم. من بازی‌های زیادی از تیم‌های بزرگ تماشا کرده‌ام و می‌دانم آنها چقدر مقابل تیم‌های کوچکی که کاملاً دفاع می‌کنند، رنج می‌برند.

وی درخصوص اینکه ایران با نتیجه ۳ بر یک از سد همین هنگ‌کنگ عبور کرد، گفت: فوتبال دشوار است و عراق کارش را انجام داد. ما می‌توانیم پیشرفت کنیم. بله. ایران ۳ بر یک مقابل این تیم پیروز شد اما روی اتفاقات خاص، نه با موقعیت‌های گلزنی.

سرمربی عراق با انتقاد از شرایط قرنطینه این تیم در بحرین خاطرنشان کرد: مهمترین نکته این است که هر ۶ امتیاز ممکن را به دست آوردیم اما شرایط خوبی نداریم و مشکلات فراوانی وجود دارد. من بازیکنان را فقط در تمرین می‌بینم و ما همیشه در اتاق‌های خود هستیم، حتی نمی‌دانم بازیکنان چه چیزی می‌خورند. از بازیکنانم راضی هستم اما صراحتاً باید بگویم دشوارترین دوران مربیگری‌ام را تجربه می‌کنم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱۸ )