مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر پیشنهاد این باشگاه برای تمدید قرارداد او را نپذیرفته است.

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر پیشنهاد این باشگاه برای تمدید قرارداد او را نپذیرفته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیربرنامه‌های لائوتارو مارتینس تأیید کرد که او پیشنهاد اخیر باشگاه اینتر برای تمدید قراردادش را رد کرده است.

قرارداد فعلی مارتینس با اینتر تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد، بنابراین نراتزوری مشتاق است که قرارداد مدت این قرارداد را افزایش دهد تا از ماندن این بازیکن آرژانتینی برای مدتی طولانی اطمینان حاصل کنند یا حداقل از بابت کسب درآمدی قابل توجه از فروش او مطمئن شوند.

بند فسخ فعلی قرارداد لائوتارو ۱۱۱ میلیون یورو است اما تصور می‌شود که اینتر به دلیل بحران مالی‌اش حاضر است او را در ازای ۹۰ میلیون یورو بفروشد.

آلخاندرو کامانو مدیر برنامه‌های لائوتارو در این باره گفت: هر کسی قیمتی دارد و اگرچه اینتر درباره فروش حرف نمی‌زند، ما باید ببینیم که با توجه به شرایط موجود در باشگاه، پنجره نقل و انتقالات چگونه ادامه پیدا خواهد کرد. باشگاه به ما پیشنهاد تمدید قرارداد داده است اما ما به آنها گفتیم که فعلاً از وضعیت‌مان راضی هستیم.

کامانو درباره تلاش بارسلونا برای خرید لائوتارو در تابستان سال گذشته هم اظهار داشت: چه کسی است که دوست نداشته باشد برای بارسلونا بازی کند؟ آنها یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیا هستند. ما آسوده خاطریم و در صورتی که بخواهیم برویم هم لازم است که ابتدا با اینتر به توافق برسیم. اما به نظر می‌رسد که لائوتارو هم بی‌میل نیست. هیچ کسی از بارسلونا هنوز با من تماس نگرفته است. به همین دلیل ما به رفتن به این تیم فکر نمی‌کنیم.

این خبر حدود ۱۱ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.