رسانه‌های عربی پس از پیروزی ایران مقابل بحرین به بررسی این دیدار پرداختند.

رسانه‌های عربی پس از پیروزی ایران مقابل بحرین به بررسی این دیدار پرداختند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیروزی قاطع تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین در مرحله مقدماتی مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ بازتاب گسترده‌ای در رسانه های عربی داشت.

ایران رؤیاهای بحرین را بر باد داد شبکه RT عربی در این مورد نوشت: تیم ملی فوتبال ایران با شکست بحرین رؤیاهای این تیم را بر باد داد و به مکان دوم جدول گروهش رسید. با این نتیجه دیگر بحرین از گردونه رقابت برای حضور بین دو تیم بالای جدول خارج شد و حالا دو تیم ایران و عراق برای صدرنشینی و صعود به مرحله بعدی رقابت می‌کنند.

سنگی برای ۲ گنجشک پایگاه دارالهلال مصر درباره مسابقه ایران - بحرین آورده است: ایرانی‌ها با سه گل بحرین را شکست دادند تا با یک سنگ دو گنجشک را هدف بگیرند. آنها اعتبار از دست رفته پس از نتایج دور رفت را دوباره به دست آوردند و همچنین با شکست بحرین و تفاضل گل بهتر به مکان دوم جدول گروه‌شان رسیدند. ایران به خوبی از اشتباهات خط دفاعی بحرین استفاده کرد.

طارمی کار بحرین را تمام کرد در پایگاه خبری بغداد الیوم عراق نیز راجع به بازی ایران - بحرین خاطر نشان شده است: بحرین در نیمه دوم مسابقه مقابل ایران عملکرد ضعیفی داشت و روزنه‌های دفاعی این تیم مقابل مهاجمان حریف آشکار شد. در این دقایق هماهنگی و انسجام لازم در دفاع بحرین دیده نمی‌شد و این تیم توان موقعیت‌سازی روی دروازه ایران را نداشت.

مهدی طارمی در دقیقه ۸۰ آخرین امیدهای بحرین برای بازگشت به جریان بازی را از بین برد و کار شاگردان سوزا تمام شد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۶ )