رئیس مرکز ایفمارک ضمن بازدید از زیرساخت‌های باشگاه فولاد خوزستان از اراده مسئولان این باشگاه برای راه‌اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی تقدیر کرد.

رئیس مرکز ایفمارک ضمن بازدید از زیرساخت‌های باشگاه فولاد خوزستان از اراده مسئولان این باشگاه برای راه‌اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی تقدیر کرد. یه گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، دکتر زهره هراتیان درباره دلایل سفرش به اهواز گفت: با توجه به دعوت آقای آذری و اراده قوی ایشان و مجموعه باشگاه فولاد در راه‌اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی، این فرصت به وجود آمد که از نزدیک امکانات باشگاه فولاد خوزستان را بررسی کنیم و به نظر من با آنچه که مشاهده شد، باشگاه بی‌نظیر فولاد خوزستان زیرساخت لازم برای راه‌اندازی درمانگاه پزشکی ورزشی را دارد.

مدیر ایفمارک درباره روند اجرای این پروژه تصریح کرد: در حال حاضر تجهیز درمانگاه باشگاه فولاد خوزستان در فضایی بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع توسط مسئولان ذی‌ربط در حال پیگیری است که با توجه به پتانسیل موجود و کادر پزشکی باسابقه در فولاد قرار است خدمات ریکاوری و بازتوانی با استانداردهای ایفمارک به ورزشکاران و عموم مردم ارائه شود.

هراتیان با اشاره به پیش‌قدم بودن باشگاه فولاد در این زمینه، اظهار داشت: در دنیا از برند باشگاه‌ها در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، پزشکی استفاده می‌شود، پس این موضوع اتفاق جدیدی نیست. در حال حاضر در باشگاه بایرن مونیخ یک کلینیک وجود دارد که علاوه بر اینکه به خود باشگاه تعلق دارد، خدمات لازم و پزشکی که مربوط به آسیب‌های عضلانی است را به مردم عادی ارائه می‌کند و باشگاه فولاد نیز با راه‌اندازی این مرکز پوشش خوبی می‌تواند برای زیرمجموعه خودش در تمامی رده‌ها داشته باشد و علاوه بر آن به سایر ورزشکاران در خوزستان و استان‌های اطراف خدمات ارائه کند.

رئیس مرکز ایفمارک با اشاره به امکان ارائه خدمات متنوع در درمانگاه باشگاه فولاد خوزستان، خاطر نشان کرد: یکی از موارد دیگری که در این پروژه دیده شده است مباحث مربوط به سلامت تخصصی حوزه سلامت است که با توجه به شرایط کرونا از نظر روان‌شناسی و تغذیه این مرکز می‌تواند به بسیاری از خانواده‌ها کمک کند. در کنار آن بحث آموزش نیز در این مجموعه دیده شده که به صورت آنلاین و حضوری می‌توانیم آموزش را در حوزه سلامت پزشکی با گروه هدف حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای در این مجموعه داشته باشیم.

دکتر هراتیان در خاتمه تصریح کرد: ایفمارک در تلاش است که با همکاری باشگاه‌های بزرگ، خدمات پزشکی ورزشی را به صورت منطقه‌ای ارائه کند و با توجه به اینکه باشگاه فولاد در این زمینه پیشقدم است به هواداران آن تبریک می‌گویم. آن چیزی که من در این بازدید دیدم، فکر می‌کنم با توجه به اراده موجود، تا دو ماه آینده و در تابستان ۱۴۰۰ این اتفاق بیفتد و در فصل بعد ان‌شاءالله باشگاه فولاد درمانگاهی با استانداردهای ایفمارک خواهد داشت که تست‌های پزشکی تیم‌های رده‌های مختلف در کلیه رشته‌های ورزشی در آن انجام خواهد شد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.