هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ما در انتهای جدول بودیم و کمی استرس داشتیم، اما خدا را شکر بازی مقابل استقلال را بردیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ما در انتهای جدول بودیم و کمی استرس داشتیم، اما خدا را شکر بازی مقابل استقلال را بردیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم، میلاد جهانی پس از پیروزی ۲ بر صفر تیم ذوب‌آهن مقابل استقلال اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. ما در انتهای جدول بودیم و کمی استرس داشتیم، اما خدا را شکر بازی را بردیم. بچه‌ها یکدل و همه پُرتلاش بودند. در این تعطیلات خیلی زحمت کشیدیم و صبح و بعدازظهر تلاش کردیم و خدا را شکر به نتیجه هم رسیدیم.

وی در مورد گلزنی‌اش در این مسابقه گفت: هر بازی برای من مهم است و باید گل بزنم، چون تیم‌مان در شرایطی است که باید کمک کرد. همه باید یکدست بازی کنیم. خدا را شکر قسمت شد من هم گل بزنم.

هافبک تیم ذوب‌آهن در مورد اینکه گفته می‌شد این بازیکن در نیم‌فصل قرار است به استقلال برود، بیان کرد: در ابتدای فصل هم حرفش بود ولی قسمت نشد، در نیم‌فصل هم صحبت شد، ولی اجازه دادیم باشگاه‌ها صحبت کنند. به هر حال الان در خدمت ذوب‌آهن هستیم.

جهانی در مورد دیدار تیمش مقابل استقلال در جام حذفی هم گفت: باید حتماً به نحوی برنامه‌ریزی کنیم که یا در نیمه اول یا در نیمه دوم همینطور محکم بازی کنیم تا بازی را ببریم، چون در جام حذفی راحت‌تر می‌شود بازی‌ها را در طول ۹۰ برد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.