حسین پاشایی مربی تیم فوتبال پیکان از عملکرد تیمش مقابل تراکتور ابراز رضایت کرد و گفت کمترین حق شاگردان تاتار در این بازی تساوی بوده است.

حسین پاشایی مربی تیم فوتبال پیکان از عملکرد تیمش مقابل تراکتور ابراز رضایت کرد و گفت کمترین حق شاگردان تاتار در این بازی تساوی بوده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین پاشایی مربی تیم فوتبال پیکان درباره تساوی یک - یک این تیم مقابل تراکتور در نشست خبری اظهار داشت: یکی از بازی‌های بسیار خوب و با کیفیتی بود که تیم پیکان در این فصل انجام داده است.

وی افزود: مقابل حریف پرقدرتی به اسم تراکتور بازی می‌کردیم و با تمام احترامی که برای این تیم قائلم، فکر می‌کنم شرایط بازی طوری بود که حق‌مان برد بود. موقعیت‌های زیادی را در این بازی خراب کردیم، اما جا دارد به جوان‌های پیکان تبریک بگویم که تا این اندازه خوب و باکیفیت بازی کردند و فکر می‌کنم کمترین حق‌شان تساوی در بازی بود.

مربی تیم فوتبال پیکان درباره پیروز نشدن این تیم از اسفندماه سال گذشته تاکنون، گفت: اگر بخواهیم می‌توانیم یک قرن و صد سال را هم حساب کنیم! بله، ما یک ماه و نیم است پیروز نشدیم، اما کیفیتی که تیم پیکان با این بازیکنان جوانش نشان داده، یک کیفیت در سطح بالای لیگ برتر فوتبال ایران است. همه باشگاه از نوع بازی و کیفیت بازی تیم ما راضی هستند و بالاخره جوان‌هایی که داریم، کم‌کم و تک‌تک خودشان را نشان می‌دهند. ما از آنها راضی هستیم و جا دارد از هیئت مدیره باشگاه پیکان به خصوص اکبر محمدی تشکر کنم که با اینکه تیم ما وسط جدول قرار دارد و انگیزه یا دغدغه سهمیه لیگ قهرمانان آسیا یا سقوط را ندارد، اما با تصمیماتی که اتخاذ کرده، روحیه مضاعفی به بازیکنان تزریق کرده است. روحیه جنگندگی از هیئت مدیره باشگاه به بازیکنان تزریق می‌شود و همانطور که گفتم، همه از سبک بازی ما رضایت دارند و امروز هم یک بازی با کیفیت انجام دادیم.

پاشایی راجع به سیستم پیکان و بازی با سه مدافع و اینکه علت گل خوردن پیکان هم به همین علت بوده است، گفت: مربی باهوش کسی است که با توجه به توانایی‌ها و داشته‌هایی که دارد، سیستم تیمش را انتخاب کند. تیم ما با این سبک همخوانی دارد و تا پایان فصل هم اگر همین شرایط باشد، با همین سیستم بازی می‌کنیم. یک فوتبال مدرن بازی می‌کنیم و سیستمی با سه مدافع ثابت ۱۵ سال پیش نیست، بلکه برگرفته از سیستم روز فوتبال دنیاست. شاید باکیفیت پایین‌تر بازی می‌کنیم، اما فوتبال قابل قبولی را ارائه می‌کنیم.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.