سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدار با سپاهان گفت: مستحق گرفتن سه امتیاز این دیدار بودیم.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از تساوی یک - یک سپاهان اصفهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان اصفهان گفت: بازی خوبی انجام دادیم و مستحق دریافت سه امتیاز بودیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: موقعیت‌های گل زیادی داشتیم که می‌توانستیم در هر دو نیمه به برد برسیم اما بعد از گل می‌توانستیم بهتر عمل کنیم. نزدن گل دوم دلیل مساوی شدن بازی بود.

وی درباره عملکرد بازیکنان خود تاکید کرد: به بازیکنان تیمم واقعا افتخار می‌کنم. آنها با توجه به فشردگی بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و سپس قرنطینه‌ای که داشتیم بازی خوبی انجام دادند.

گل محمدی ادامه داد: حیف شد مساوی کردیم. می‌توانستیم بازی را با اختلاف گل ببریم. در هر صورت فوتبال است و نتیجه تساوی رقم خورد.

سرمربی سرخپوشان درباره داوری بازی نیز صحبت کرد و گفت: من فکر می‌کنم در ۱۵ دقیقه آخر داوری هم تحت تأثیر بازی قرار گرفت. در نیمه اول می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد. او خیلی راحت برای سپاهان خطا می‌گرفت و برای ما اعلام نمی‌کرد.

یحیی گل محمدی در پایان یادآور شد: فکر می‌کنم بازی خوبی از هر دو تیم شاهد بدویم بخصوص پرسپولیس که خیلی خوب بازی کردیم و مستحق سه امتیاز بودیم اما این اتفاق نیفتاد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۴ )