مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان به انتقاد از داوری دیدار تیمش مقابل پرسپولیس پرداخت.

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان به انتقاد از داوری دیدار تیمش مقابل پرسپولیس پرداخت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، امید نورافکن پس از تساوی یک - یک تیم سپاهان مقابل پرسپولیس در واکنش به این پرسش که تیمش یک امتیاز شیرین را در خانه کسب کرده است، اظهار داشت: اینکه این امتیاز برای ما شیرین بود، اصلاً درست نیست. هفت هشت‌بار ما توپ را فیرپلی کردیم و به بیرون زدیم. خواهش می‌کنم شرایط داوری را نگاه کنند، بچه هم این‌‌ها را می‌بیند.

وی افزود: ما نمی‌خواهیم چیزی بگوییم. خدا را شکر توانستیم به بازی برگردیم. یکی، دو موقعیت هم داشتیم که اگر گل می‌شد می‌توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. در هر صورت هم به بازیکنان خودمان و هم به پرسپولیسی‌ها خسته نباشید می‌گویم.

مدافع تیم سپاهان در مورد درگیری‌های بازیکنان دو تیم در پایان مسابقه تصریح کرد: من اولین‌ نفر به سمت رختکن آمدم که دیدم این اتفاق رخ داده است. پرسپولیس و سپاهان همیشه جزو تیم‌های مدعی بودند، ولی دقیق نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد. فکر می‌کنم این اتفاقات عادی است. ما برای قهرمانی می‌جنگیم و پرسپولیس هم هر سال با شرایطی که دارند برای قهرمانی می‌جنگد. امیدوارم در بازی‌های آینده سه امتیاز را کسب کنیم تا به قول مربی‌مان بازی‌های رو در رو برای‌مان راحت باشد. من هم امیدوارم در بازی‌های آسان‌تر امتیاز کسب کنیم تا این دیدارها راحت‌تر شوند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.