ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال نساجی از برتری تیمش در خانه مس رفسنجان به‌عنوان سخت‌ترین برد زندگی خود یاد کرد.

ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال نساجی از برتری تیمش در خانه مس رفسنجان به‌عنوان سخت‌ترین برد زندگی خود یاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ساکت الهامی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: باید یک تشکر ویژه داشته باشم از مسئولان مس رفسنجان و مردم خوب این شهر. آنها باید به تیم‌شان ببالند. به جرأت می‌توانم بگویم که این سخت‌ترین روز من بود و حتی در فینال جام حذفی هم چنین شرایطی نداشتم. سخت‌ترین برد زندگی‌‌ام را بگویم به دست آوردیم، بیراهه نگفته‌ام. به تیم مس تبریک می‌گویم. مس تیم گردن‌کلفتی است. تنها تیمی که ما را تحت فشار قرار داد تیم خوب مس است. آنها امروز ثابت کردند که جایگاه‌شان خیلی بالاتر از این حرف‌هاست و در آینده یکی از قطب‌های فوتبال خواهد شد.

وی ادامه داد: یک بازی سنگین و پرفشار بود. تا قبل از گل، بازی متعادل بود و در ۱۰ دقیقه اول بازی مسی‌ها بهتر بودند. در بهترین زمان ما گل را زدیم که در ادامه بازی به ما کمک کرد. بچه‌های ما امروز شرف و معرفت را معنا کردند و این نشان می‌دهند در فوتبال اگر فعل خواستن صرف شود هر اتفاقی می‌افتد. از بازیکنانم ممنون هستم و می‌خواهم از آنها تشکر کنم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی افزود: در سال سختی که مردم مازندران گذرانده‌اند، در شب‌های قدر همه آنها دست به دعا بودند و ما این برد را به طرفداران و مردم مازندران تقدیم می‌کنیم. اگر شرایط‌مان به این شکل است، شرمنده آنها هستیم. ما امروز اگر می‌باختیم وقت ناراحتی نداشتیم و حالا هم که بردیم وقت شادی نداریم. جنگ تازه برای ما شروع شده است و تا روز آخر ادامه خواهد داشت.

الهامی خاطرنشان کرد: خدا به ما کمک کرد. البته نباید از بازی خوب مس رفسنجان هم بگذریم. هیچ تیمی به اندازه‌ای که مس در نیمه دوم ما را تحت فشار قرار داد، اذیت نکرده بود. هواداران ما لیاقت‌شان بیشتر از اینهاست و با همدلی هفت هفته آخر را هم به این شکل ادامه خواهیم داد تا موفق شویم.

وی تصریح کرد: یک عذرخواهی ویژه هم از موعود بنیادی‌فر داشتم، به خاطر اتفاقات بازی فینال جام حذفی در سال گذشته که تا امروز نتوانسته بودم از او عذرخواهی کنم. از کادر داوری تشکر می‌کنم. بنیادی‌فر امروز قضاوت خوبی داشت و لیاقت این را دارد که در سطح اول داوری باشد. او امروز بدون غرض سوت زد. بنیادی‌فر تنها داوری است که بیشتر از داوران دیگر من را اخراج کرده است، اما داوری او را قبول دارم. یک سوءتفاهمی هم بعد از بازی با پرسپولیس پیش آمد. من اصلاً درباره داوری صحبت نکردم. داوران ما جزو پاک‌ترین داوران هستند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پایان گفت: از مالک باشگاه هم تشکر می‌کنم از روزی که به نساجی آمدم سنگ تمام گذاشته است. واقعاً ما را شرمنده خودشان کردند و به‌عنوان رفیق و برادر کوچک تشکر ویژه دارم. ای کاش فوتبال ما چهار پنج نفر مثل حدادیان داشت.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.