در اتفاقی شوکه‌کننده در فوتبال ایتالیا، بازیکن یکی از تیم‌های لیگ دسته دوم این کشور، عامل مرگ یکی از اعضای کادر فنی این تیم شد.

در اتفاقی شوکه‌کننده در فوتبال ایتالیا، بازیکن یکی از تیم‌های لیگ دسته دوم این کشور، عامل مرگ یکی از اعضای کادر فنی این تیم شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه گاتزتینوی ایتالیا از وقوع حادثه‌ای تلخ در سری B فوتبال این کشور خبر داد که در آن یکی از بازیکنان تیم «سیتادلا»، یکی از اعضای کادر فنی این تیم را کشته و به همین دلیل هم الان به جرم قتل از سوی پلیس تحت بازجویی قرار گرفته است.

این بازیکن که کریستین دی‌اورسو نام دارد، روز ۲۳ آوریل سال جاری در یک سانحه رانندگی در نزدیک زمین تمرینی تیم سیتادلا، با لینو سیمونتو عضو ۷۷ ساله کادر فنی این تیم تصادف می‌کند. سیمونتو شش روز پس از این حادثه به دلیل شدت جراحات وارد در بیمارستان جان سپرد.

طبق گزارش گاتزتینو، هافبک ۲۳ ساله تیم سیتادلا زمان وقوع این حادثه پشت خودرویی بوده است که با دوچرخه سیمونتو برخورد می‌کند و باعث مرگ او می‌شود. به دنبال این حادثه، تحقیقات بازجویی پلیس از دی‌اورسو درباره نحوه وقوع حادثه و پی بردن به عمدی یا غیرعمد بودن این اتفاق آغاز شده است.

باشگاه سیتادلا با انتشار بیانیه‌ای مراتب تأسف خود را از این اتفاق اعلام کرده اما به جزئیات اتفاق و نقشی که دی‌اورسو در آن ایفا کرده، هیچ اشاره‌ای نداشته است.

دی‌اورسو یکی از محصولات آکادمی باشگاه رم است که در این فصل ۳۰ بازی هم برای تیم سیتادلا انجام داده در آنها سه گل زده و دو پاس گل هم داده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.