با شکست صدرنشین مقابل گیتی‌پسند، مس سونگون با صعود به صدر جدول دور دوم لیگ برتر فوتسال، در آستانه قهرمانی مجدد این رقابت‌ها قرار گرفت.

با شکست صدرنشین مقابل گیتی‌پسند، مس سونگون با صعود به صدر جدول دور دوم لیگ برتر فوتسال، در آستانه قهرمانی مجدد این رقابت‌ها قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نهم مرحله دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال، پنجشنبه شب برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

* سن‌ایچ ساوه ۳ - گیتی‌پسند اصفهان ۴ گل‌ها: رضا سپندار و پژمان بهادی‌وند (۲ گل) برای سن‌ایچ و علی اصغر حسن‌زاده، مسعود یوسف و سعید احمد عباسی (۲ گل) برای گیتی‌پسند حضور تماشاگران در سالن فجر ساوه و نیز قطعی برق این شهر در دو مقطع باعث توقف این مسابقه شد.

* مقاومت البرز ۳ - مس سونگون ۴ گل‌ها: شهاب طالبی (۳ گل) برای مقاومت و علیرضا عسگری و فرهاد فخیم (هر کدام ۲ گل) برای مس

* کراپ الوند ۶ - فرش‌آرای مشهد ۳ گل‌ها: مجید خزایی (گل به‌خودی)، محسن فرهمند، مسلم رستمی‌ها، محسن منتظمی، علی عابدین و مهدی جاوید برای کراپ و محسن محمدزاده و اکبر کاظمی (۲ گل) برای فرش‌آرا

مس سونگون با ۱۹ امتیاز به صدر جدول لیگ برتر صعود کرد و در صورتی که در هفته پایانی مسابقات بتواند بر کراپ الوند غلبه کند، برای چهارمین سال متوالی قهرمان لیگ برتر خواهد شد. گیتی‌پسند با ۱۷ امتیاز و تفاضل گل بهتر از سن‌ایچ، به رده دوم جدول رسید و برای قهرمانی این فصل علاوه بر پیروزی مقابل مقاومت البرز در هفته پایانی، باید به توقف مس سونگون امیدوار باشد.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.