هافبک صربستانی تیم فوتبال منچستریونایند می‌تواند اولین خرید ژوزه مورینیو برای رم باشد.

هافبک صربستانی تیم فوتبال منچستریونایند می‌تواند اولین خرید ژوزه مورینیو برای رم باشد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از اینکه روز گذشته (سه‌شنبه) باشگاه رم اعلام کرد ژوزه مورینیو در پایان فصل جاری جانشین پائولو فونسکا در این تیم خواهد شد، حالا رایزنی‌ها درباره خریدهای احتمالی این مربی پرتغالی آغاز شده است.

براساس گزارش شبکه تلویزیونی «اسپورت ایتالیا»، ژوزه مورینیو برنامه‌ریزی‌های خود برای حضور در رم را از حالا آغاز کرده است و قصد دارد برای تقویت جالوروسی، چند بازیکن از جمله نمانیا ماتیچ را به ترکیب رمی‌ها اضافه کند.

طبق این گزارش؛ مدیران باشگاه رم حتی با همتایان خود در باشگاه منچستریونایتد تماس گرفته‌اند و وضعیت این هافبک صربستانی و احتمال انتقال او به جمع رمی‌ها را جویا شده‌اند.

مدیران باشگاه رم می‌خواهند هر چه سریعتر به رقابت‌های اروپایی بازگردند، از این رو مورینیو برنامه‌ریزی خود را برای فصل نقل‌وانتقالات تابستانی آغاز کرده است.

ماتیچ ۳۲ ساله که سابقه بازی زیر نظر مورینیو در تیم‌های چلسی و منچستریونایتد را دارد، تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳ تحت قرارداد منچستریونایتد است.

او این فصل در ۳۱ بازی (۱۷۸۲ دقیقه از ۲۷۹۰ دقیقه ممکن) شیاطین سرخ را همراهی کرده و جایگاه ثابتی هم در ترکیب تیم تحت هدایت سولسشایر نداشته است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.