انتصاب سرمربی پیشین تاتنهام به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال رم، باعث افزایش چشمگیر ارزش سهام جالوروسی شده است.

انتصاب سرمربی پیشین تاتنهام به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال رم، باعث افزایش چشمگیر ارزش سهام جالوروسی شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولین منفعت استخدام ژوزه مورینیو به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال رم شامل حال این تیم شد.

مورینیو اگرچه از پایان فصل جاری کارش را در رم آغاز خواهد کرد اما پیوستن‌اش به این تیم از همین حالا بر وضعیت جالوروسی تأثیر مثبت گذاشته است.

به دنبال اعلام انتصاب ژوزه مورینیو به‌عنوان سرمربی فصل آینده تیم فوتبال رم، ارزش سهام این باشگاه در بازار بورس میلان ۲۱ درصد افزایش پیدا کرده است.

سیر صعودی قیمت سهام باشگاه رم که تحت مالکیت دن فردکین آمریکایی قرار دارد، از ساعت ۱۵ روز گذشته (سه‌شنبه) که خبر استخدام مورینیو به صورت رسمی اعلام شد، آغاز شد و به ۰.۳۱۹۵ یورو به ازای هر سهم رسید.

مورینیو در حالی با قرارداد سه ساله به رم پیوسته است که از سال ۲۰۱۵ که هدایت چلسی را برعهده داشت دیگر موفق به قهرمانی در لیگ‌های داخلی یا لیگ قهرمانان اروپا نشده است. آخرین عنوانی که او کسب کرده قهرمانی لیگ اروپا به همراه منچستر در سال ۲۰۱۷ بود.

این مربی پرتغالی که دو هفته پیش به دلیل کسب نتایج ضعیف در تاتنهام از این تیم اخراج شد در پایان فصل جاری جانشین پائولو فونسکا خواهد شد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.