رئیس باشگاه رم از قطع همکاری با سرمربی این تیم در پایان فصل جاری رقابت‌های سری A ایتالیا خبر داد.

رئیس باشگاه رم از قطع همکاری با سرمربی این تیم در پایان فصل جاری رقابت‌های سری A ایتالیا خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مطابق انتظار و پیش‌بینی‌های صورت گرفته، باشگاه رم با پائولو فونسکا ادامه همکاری نخواهد داد اما از انتهای فصل.

رمی ها یکشنبه شب با قبول شکست ۲ بر صفر مقابل سامپدوریا در هفته سی‌و‌چهارم سری A عملاً شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان را از دست دادند و این در حالیست که موفقیت آنها برای کسب سهمیه لیگ اروپا هم بسیار بعید به نظر می‌رسد. به همین دلیل دن فردکین، رئیس باشگاه رم تصمیم به تغییر در کادر فنی جالوروسی گرفته است و از این رو قرارداد سرمربی پیشین تیم شاختار دونتسک در پایان فصل تمدید نخواهد شد.

فردکین در این خصوص گفت: از جانب تمامی اعضای باشگاه رم، مایلیم از پائولو فونسکا به خاطر تلاش‌های فراوان و رهبری‌اش در این دو سال اخیر قدردانی کنیم. پائولو تیم را از چالش‌های بزرگی گذراند که یکی از مهمترین آنها دردسرهای مربوط به شیوع کرونا بود و دیگری تغییرات به وجود آمده در نتیجه تغییر مالکیت باشگاه. او در این مدت با سخاوت، انصاف و شخصیتی فوق‌العاده کار کرد. ما برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم و اطمینان داریم که می‌تواند در مراحل بعدی کاری‌اش موفق باشد.

قرارداد سرمربی پرتغالی رمی‌ها در ماه ژوئن به پایان می‌رسد و باشگاه هم ترجیح داده تا آن زمان او را در کادر فنی نگه دارد. این در حالیست که رمی‌ها در حال حاضر با ۹ امتیاز کمتر نسبت به لاتزیو در رده هفتم قرار دارند.

قرارداد فونسکا در صورتی که می‌توانست سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند به صورت خودکار تمدید می‌شد.

رمی‌‌ها هنوز روی کاغذ شانس کسب این سهمیه را دارند اما نه از سری A بلکه از طریق لیگ اروپا که البته شانس رخ دادن چنین اتفاقی هم بسیار ناچیز است، چرا که آنها در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا باید شکست ۶ بر ۲ خود در دور رفت مقابل منچستریونایتد را جبران کنند.

این خبر حدود ۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.