تیم فوتبال یوونتوس در دیداری خارج از خانه مقابل اودینزه در هفته سی‌و‌چهارم سری A، موفق به کسب پیروزی شد.

تیم فوتبال یوونتوس در دیداری خارج از خانه مقابل اودینزه در هفته سی‌و‌چهارم سری A، موفق به کسب پیروزی شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفت هسی‌و‌چهارم سری A ایتالیا، امروز (یکشنبه) تیم فوتبال یوونتوس میهمان اودینزه بود و این بازی را با نتیجه ۲ بر یک به سود خود به پایان رساند.

یوونتوس در شرایطی ۳ امتیاز این بازی را کسب کرد که دروازه‌اش در دقیقه ۱۰ توسط مولینا باز شد و تا دقایق پایانی هم تیم بازنده میدان بود اما دو گل رونالدو در دقایق ۸۳ (از روی نقطه پنالتی) و ۸۹ ورق را به سود بانوی پیر برگرداند تا این تیم برنده میدان شود. پنالتی منجر به گل اول یوونتوسی‌ها را خود رونالدو گرفت زمانی که بازیکن حریف با دستش مانع عبور ضربه ایستگاهی او شد.

رونالدو با این دو گل ۲۷ گله شد و جایگاه خود را در صدر جدول برترین گلزنان فصل جاری سری A‌مستحکم کرد. نزدیک‌ترین تعقیب کننده او روملو لوکاکو مهاجم تیم فوتبال اینتر است که با ۳ بازی بیشتر (۳۳ بازی) ۲۱ گل زده است. هر دو بازیکن ۵ گل خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده‌اند.

با این نتیجه یوونتوس ۶۹ امتیازی شد و بالاتر از میلان و پایین‌تر از آتالانتا که آنها هم هر دو ۶۹ امتیازی هستند در رده سوم قرار گرفت.

در آخرین بازی امشب سری A از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، تیم فوتبال سامپدوریا میزبان رم خواهد بود.

این خبر حدود ۲ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.