سرمربی الوحدات اردن بر عملکرد بهتر نماینده ایران در مالکیت توپ در دیدار دو تیم صحّه گذاشت اما گفت در دفاع منظم‌تر از شاگردان نکونام بودند.

سرمربی الوحدات اردن بر عملکرد بهتر نماینده ایران در مالکیت توپ در دیدار دو تیم صحّه گذاشت اما گفت در دفاع منظم‌تر از شاگردان نکونام بودند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، عبدالله ابوزمع پس از پیروزی یک بر صفر الوحدات اردن مقابل فولاد ایران گفت: تیم ما توانست باعث افتخار فوتبال اردن شود. به هواداران الوحدات تبریک می‌گویم و برای فولاد آرزوی موفقیت می‌کنم. حریف بیشتر صاحب توپ و میدان بود، اما ما در دفاع منظم‌تر بودیم و بازیکنان ما تمرکز بالایی داشتند.

وی درخصوص گلی که شاگردانش در این مسابقه به ثمر رساندند، عنوان کرد: روی ضدحمله فوق‌العاده موفق به گلزنی شدیم و با حفظ آن و کسب هفتمین امتیاز، توانستیم در این گروه بسیار قدرتمند در جایگاه سوم بایستیم. همه شرایط سخت الوحدات و وضعیت آماده‌سازی تیم ما را می‌دانند، اما خدا را شکر تاریخ‌ساز شدیم و از آنچه در این مسابقات ارائه کردیم، راضی هستم.

سرمربی الوحدات با اشاره به فواید نخستین حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بهره‌های فراوانی از لیگ قهرمانان آسیا بردیم، تجربه کسب کردیم و ترس ما از بین رفت. در مسابقات آینده قطعاً حضور بهتری خواهیم داشت.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.