سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مدعی شد تیمش حتی یک موقعیت ۲۰ درصد هم به تیم صنعت نفت آبادان نداده است.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مدعی شد تیمش حتی یک موقعیت ۲۰ درصد هم به تیم صنعت نفت آبادان نداده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: ابتدا درگذشت نادر دست‌نشان را تسلیت می‌گویم. امیدوارم که به فکر مردم باشند و واکسن‌ها را تهیه کنند. کم کم دارد دیر می‌شود. ما عزیزان زیادی را از دست داده‌ایم و فرقی نمی‌کند که جامعه ورزش و هنر باشند و یا مردم. مردم ولی نعمت ما هستند و به گردن‌مان حق دارند. این برد را به کارگران زحمتکش گل‌گهر تقدیم می‌کنیم. اگر زحمات آنها نبود شاید این زیرساخت خوب وجود نداشت. ما امروز دوباره نزدیک بود تنبیه شویم. تیم صنعت نفت تیم خوبی است و ما حتی یک موقعیت ۲۰ درصدی هم به آنها ندادیم.

وی ادامه داد: ما از روی شکم‌سیری موقعیت‌های دیگرمان را بیرون زدیم که خوب نیست. در مجموع خدا را شکر می‌کنیم که روند خوب‌مان ادامه پیدا کرد. از فردا باید به فکر بازی جام حذفی باشیم، بازی با پارس جنوبی که یکی از فینال‌های ماست. ما با تمام وجود در جام حذفی هم بازی خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر درباره این موضوع که گادوین منشا خیلی آماده نیست، گفت: اتفاقاً الان آماده است. ما در نیم‌فصل اول کمبود بازیکن داشتیم و در بعضی پست‌ها بازیکنان خیلی خوبی داشتیم. ما سه هافبک دفاعی خوب داریم، ولی در پست وینگر با کمبود روبه‌رو هستیم. با آمدن بازیکنان جدید خوب نتیجه گرفتیم. منشا هم تمرینات خوبی انجام داده است و وقتی به زمین رفت فشار حریف را گرفت و الان هم از نظر بدنی آماده است. به خاطر فشردگی مسابقات باید بازیکنان را بالانس کنیم.

قلعه‌نویی در واکنش به طرح این موضوع که مقابل صنعت نفت، عملکرد تیمش در فاز دفاعی خوب بود، خاطرنشان کرد: ما در نیمه اول هم روی اشتباهات فردی یک توپ به تیر دروازه‌مان برخورد کرد، ولی در کل امروز در فاز دفاعی و ساختار دفاعی عالی کار کردیم.

وی درباره برنامه‌ریزی سازمان لیگ و وقفه در مسابقات تصریح کرد: به هر حال موضوع کرونا، حضور چهار نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان و اردو و بازی‌های تیم ملی وجود دارد. شاید به بعضی از تیم‌ها فشار بیاید و به بعضی از تیم‌ها کمتر. باید به هم کمک کنیم تا از این مرحله بگذریم.

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.