سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: اولین توپی که نفت مسجدسلیمان در دقیقه ۷۰ روی دروازه ما آورد، تبدیل به گل شد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: اولین توپی که نفت مسجدسلیمان در دقیقه ۷۰ روی دروازه ما آورد، تبدیل به گل شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم‏، محمد ربیعی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: ابتدا پیروزی نفت مسجدسلیمان را به این تیم تبریک می‌گویم. درباره بازی باید بگویم که نیمه اول یک بازی پایاپای بود و دو تیم یک احتیاطی را در دستور کار داشتند. در نیمه دوم کاملاً بازی را تهاجمی شروع کردیم و موقعیت ایجاد کردیم و اولین توپی که نفت مسجدسلیمان در دقیقه ۷۰ روی دروازه ما آورد، تبدیل به گل شد.

وی ادامه داد: ما موقعیت‌هایی ایجاد و در اواخر بازی فشار را روی دروازه حریف بیشتر کردیم. تیمم را مستحق شکست نمی‌دانم، ولی به هر حال فوتبال است و نفت مسجدسلیمان هم برنامه‌اش این بود که حداقل امتیاز را داشته باشد و دفاع کرد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطرنشان کرد: ما دفاع آنها را خوب باز کردیم و در نیمه دوم روی گل آنها غافلگیر شدیم. به هر حال فوتبال است‏. امروز روز خوب ما نبود و به بچه‌های‌مان خسته نباشید می‌گویم. فکر می‌کنم که این روندی که از هر دو تیم دیدیم قطعاً در آینده پیشرفت بیشتری خواهند داشت. داوری هم مشکلی نداشت.

این خبر حدود ۱۷ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.