هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال با صعود سپاهان به صدر جدول مسابقات و جایگزینی آلومینیوم اراک در جدول به جای مس رفسنجان آغاز شد.

هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال با صعود سپاهان به صدر جدول مسابقات و جایگزینی آلومینیوم اراک در جدول به جای مس رفسنجان آغاز شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال امشب (پنجشنبه) با سه مسابقه آغاز شد.

سپاهانِ ۱۰ نفره با غلبه بر نساجی، ۴۴ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر از پرسپولیس، به صدر جدول صعود کرد تا شاگردان ساکت الهامی در رتبه پانزدهم جدول رقابت‌ها باقی بمانند. آلومینیوم هم با توقف مقابل پیکان، نتوانست جای گل‌گهر سیرجان را در رده چهارم جدول بگیرد و با یک پله صعود، به رتبه پنجم رسید. خودروسازان نیز موقتاً به جایگاه نهم جدول صعود کردند.

نفت مسجدسلیمان هم با کسب نخستین پیروزی خود با محمود فکری، با ۲۴ امتیاز در رده دوازدهم جدول ماندنی شد و مس رفسنجان نیز با ۲۸ امتیاز، به جایگاه ششم جدول سقوط کرد.

نتایج دیدارهای امشب هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

نساجی مازندران صفر - سپاهان یک آلومینیوم اراک یک - پیکان یک نفت مسجدسلیمان یک - مس رفسنجان صفر

جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال در زیر آمده است:

رقابت‌های هفته بیست‌ویکم لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۰ فردا با دیدار تیم‌های گل‌گهر سیرجان و صنعت نفت آبادان پیگیری می‌شود. سایر دیدارهای هفته به دلیل حضور استقلال، پرسپولیس، فولاد و تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا به تعویق افتاده است.

این خبر حدود ۱۷ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )