تیم فوتبال سپاهان با پیروزی مقابل نساجی مجدداً در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار گرفت.

تیم فوتبال سپاهان با پیروزی مقابل نساجی مجدداً در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌ویکم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۱ امشب (پنجشنبه) با سه دیدار آغاز شد که نتایج این بازی‌ها در پایان نیمه نخست به شرح زیر است:

* نساجی مازندران صفر - سپاهان یک گل: احسان حاج‌صفی (۲۵) اخراج: محمد نژادمهدی (۲+۴۵) از سپاهان اخطار: حامد شیری و علی آل‌کثیر از نساجی و محمد محبی، پیام نیازمند و احسان حاج‌صفی از سپاهان

* آلومینیوم اراک یک - پیکان یک گل‌ها: حامد پاکدل برای آلومینیوم (۶۱ - پنالتی) و محمد خدابنده‌لو برای پیکان (۴۲ - پنالتی)

* نفت مسجدسلیمان یک - مس رفسنجان صفر گل: ساسان حسینی (۵۹) اخطار: ساسان حسینی از نفت مسجدسلیمان و عقیل کعبی و هومن ربیع‌زاده از مس رفسنجان

سپاهان با پیروزی در قائمشهر ۴۴ امتیازی شد و توانست در غیاب پرسپولیس صدر جدول را از سرخپوشان پس بگیرد. نساجی هم دومین شکست پیاپی‌اش پس از حضور ساکت الهامی را در خانه متحمل شد و با همان ۱۶ امتیاز قبلی در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان نیز که در بازی قبل در اصفهان، سپاهان را متوقف کرده بود این بار توانست در مسجدسلیمان مس رفسنجان را شکست دهد و با ۲۴ امتیاز در همان جایگاه قبلی‌شان در جدول (رتبه دوازدهم) باقی ماندند. مسی‌ها هم ۲۸ امتیازی باقی ماندند و به رتبه ششم سقوط کردند.

در سومین بازی امشب آلومینیوم اراک و پیکان امتیازات را تقسیم کردند. شاگردان منصوریان با این یک امتیاز خانگی ۲۹ امتیازی شدند و به رتبه پنجم جدول صعود کردند. پیکانی‌ها هم ۲۶ امتیازی شدند و موقتاً دو پله در جدول بالا رفتند و در رتبه نهم قرار گرفتند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.