اتحادیه جهانی بازیکنان حرفه‌ای فوتبال با انتشار پستی اعلام کرد این اتحادیه در تلاش است تا حمزاویی از باشگاه تراکتور جدا شود.

اتحادیه جهانی بازیکنان حرفه‌ای فوتبال با انتشار پستی اعلام کرد این اتحادیه در تلاش است تا حمزاویی از باشگاه تراکتور جدا شود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عکاشه حمزاویی مهاجم تیم فوتبال تراکتور پس از گذراندن یک دوره ناموفق در جمع سرخپوشان تبریزی، در چندین ماه گذشته به دنبال فسخ قرارداد با تراکتور بوده است، اتفاقی که به دلیل عدم توافق طرفین هنوز رخ نداده و این بازیکن همچنان در جمع سرخ‌های تبریز حضور دارد.

در همین راستا امروز (پنجشنبه) اتحادیه جهانی بازیکنان حرفه‌ای فوتبال (فیف‌پرو) با انتشار توئیتی درباره حمزاوی نوشت: فیف‌پرو در تلاش است تا بازیکنی به نام عکاشه حمزاوی را از ایران خارج کند. باشگاه او یعنی تراکتور تبریز، علاوه بر عدم پرداخت حقوقش، پاسپورت او را نیز گرفته است. برای حل و فصل ماجرا مذاکره شده، اما اکنون مقامات باشگاه درخواست رقم ۱۵ هزار دلار برای ویزای خروج این بازیکن کرده‌اند؛ بابت مالیات معوق درآمد که باشگاه بدهکار است.

در ادامه توئیت این نهاد آمده است: چند روز پیش نامه‌ای به باشگاه تراکتور ارسال کردیم و در آن درباره صدور ویزای خروج سؤال پرسیدیم که بدون پاسخ ماند. در نتیجه فیف‌پرو همین حالا نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران فرستاد و خواستار مداخله در این مورد برای صدور ویزای خروج این بازیکن الجزایری شد.

این خبر حدود ۱۷ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )