کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد تیم فرهاد مجیدی در بازی بعدی‌اش مقابل الدحیل کار دشوارتری به نسبت دیدار شب گذشته خواهد داشت.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد تیم فرهاد مجیدی در بازی بعدی‌اش مقابل الدحیل کار دشوارتری به نسبت دیدار شب گذشته خواهد داشت. شاهرخ بیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست ۴ بر ۳ تیم فوتبال استقلال مقابل الدحیل قطر در سومین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: استقلال تیم خوبی دارد و به غیر از یکی دو بازیکن، تمام نفرات در یک سطح قرار دارند. فرشید اسماعیلی و مهدی قایدی درخشش خوبی در این مسابقات داشتند. اسماعیلی دیگر بازیکن سابق نیست و خیلی خوب بازی می‌کند.

وی افزود: سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله در بازی با الدحیل پایین و پاس‌های تیم رو به عقب بود. الدحیل پرس خود را از نیمه خودش انجام می‌داد و اینطور نبود که از زمین استقلال پرس کند. تیم استقلال از ابتدای مسابقات در خط دفاع مشکل داشته، بر خلاف خط حمله که خیلی خوب عمل کرده است. فرهاد مجیدی خودش می‌داند خط دفاعی تیم ضعف دارد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به سیستم بازی استقلال در دیدار با الدحیل گفت: مجیدی با گذاشتن سه مهاجم ریسک کرد. همین مسئله باعث شده بود وسط زمین برای استقلال بازیکن کمتر دیده شود. مسعود ریگی روز خوبش نبود و در کنار او آرش رضاوند هم همین شرایط را داشت. سه بازیکن خط میانی استقلال خسته شده بودند و زمانی که بازیکن خسته باشد، ضریب اشتباهاتش بالا می‌رود.

بیانی خاطرنشان کرد: استقلال با تعویض‌هایی که در نیمه دوم انجام داد، بهتر از نیمه اول بازی کرد و شکل تیم بهتر شد. بهتر است به این نکته هم اشاره کنیم که هر چقدر خط حمله الدحیل حرفه‌ای و سرعتی بود، خط دفاعی و مخصوصاً دروازه‌بان‌شان متزلزل نشان می‌دادند.

وی در پایان تصریح کرد: بازی برگشت سخت‌تر از بازی رفت خواهد بود، چرا که تیم‌ها از هم شناخت پیدا خواهند کرد. به اعتقاد من استقلال در بازی بعدی با الدحیل باید با دو هافبک دفاعی بازی کند تا تیم در زمان حمله به همراه مدافعان کناری با تعداد بیشتری حمله کند. پاس‌های رو به عقب ما باید کمتر و سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله زیاد شود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )