بازیکن تیم گوای هند معتقد است که لیگ قهرمانان آسیا سطحی کاملاً متفاوت با لیگ هند دارد.

بازیکن تیم گوای هند معتقد است که لیگ قهرمانان آسیا سطحی کاملاً متفاوت با لیگ هند دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، براندون فرناندس که در نشست خبری دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و گوای هند حاضر شده بود، درباره تفاوت سطح سوپرلیگ هند با لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: سطح لیگ هند واقعاً خوب است، اما لیگ قهرمانان آسیا سطحی کاملاً متفاوت دارد. سختی این مسابقات بسیار زیاد است و تیم‌ها خیلی سریع‌تر هستند. این رقابت‌ها فرصت آموزشی عالی برای ماست.

وی در مورد اینکه لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند باعث دیده شدن ستاره‌های هندی و لژیونر شدن آنها شود، بیان کرد: من همیشه می‌خواستم تا در خارج از کشور بازی کنم، اما اکنون می‌خواهم از فرصت بزرگ بازی در لیگ قهرمانان استفاده کنم. ما هنوز چیزهای زیادی برای اثبات کردن داریم.

بازیکن گوای هند در مورد فرصت‌هایی که در دیدارهای گذشته برای گلزنی از دست داده است، گفت: در بازی دوم صاحب موقعیت شدم و تصورم این بود که ضربه را در چارچوب زدم، اما متأسفانه توپ به تیر دروازه برخورد کرد. در دیدار قبلی مقابل پرسپولیس هم فرصت مشابهی داشتم و تلاش کردم توپ را وارد دروازه کنم که دروازه‌بان حریف واکنش درخشانی نشان داد.

این خبر حدود ۱۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.