گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: از لحاظ روحی و روانی آماده این جدال هستیم و علاوه بر آن‌ تمرینات خوبی هم پشت سر گذاشته ایم.

گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: از لحاظ روحی و روانی آماده این جدال هستیم و علاوه بر آن‌ تمرینات خوبی هم پشت سر گذاشته ایم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی با پیکان تهران با اشاره به بازی پیش‌رو اظهار داشت: بازی بسیار سختی مقابل پیکان داریم و تیم خوبی مقابل ما قرار می‌گیرد. به تیم مهدی تارتار خوش‌آمد می‌گویم، امیدوارم میزبان خوبی برای آن‌ها باشیم. بازی بسیار محکمی هواداران ما شاهد خواهند بود. از لحاظ روحی و روانی آماده این جدال هستیم و علاوه بر آن‌ تمرینات خوبی هم پشت سر گذاشته‌ایم.

وی افزود: بچه‌ها به مرور زمان با تاکتیک ما منطبق و آماده آینده می‌شوند. از عملکرد بازیکنان راضی هستم و تنها نکته‌ای که ما را اذیت می‌کند این است که تعداد کلین شیت ما برابر ماشین سازی زیاد نشد و رو‌ی عدد سه باقی ماند.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک با اشاره به انتقادات از داوران گفت: بعد از بازی پیکان و گل گهر سیرجان، باشگاه پیکان یک بیانیه احساسی منتشر کرد و از نحوه داوری ناراضی بود. در آخر هم در برنامه‌های تلویزیونی مشخص نشد که توپ به چه صورتی گل شد. در مجموع چندین مصاحبه دیگر داشتند که نحوه داوری را به گونه‌ای جلو می‌برند که در بازی فردا تاثیر مستقیم بگذارند. فردا هم‌‌نام من آقای منصوریان از استان خراسان داوری می‌کند و از کمیته داوران و‌ مسئولان فدراسیون می‌خواهم که نظارت کافی داشته باشند.

منصوریان با اشاره به اینکه "داور بازی که هم‌نام وی است" افزود: از آقای منصوریان می‌خواهیم‌ که بهترین داوری خود را داشته باشد چراکه ما کادری هستیم که نه بیانیه می‌دهیم و نه داوری را تحت فشار قرار می‌دهیم و در سخت‌ترین شرایط هم حافظ منافع تیم داوری هستیم، چه روزی که ببریم چه ببازیم. خدایی نکرده نمی‌خواهم روند داوری در بازی فردا به گونه‌ای باشد که ما ببازیم و من فردا در مصاحبه بگویم که بیانیه پیکان باعث شده روند داوری تغییر کند.

وی ادامه داد: ما در بازی با فولاد و ماشین‌سازی در سخت‌ترین شرایط از تیم داوری تقدیر و تشکر کردیم و ما اعتقاد داریم تیم داوری را مورد فشار مطبوعاتی نباید گذاشت و امیدواریم آقای منصوریان بهترین داوری خود را داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: از همه اراکی‌ها، به ویژه مسئولان ورزشگاه برق باختر تشکر می‌کنم و امیدوارم شاهد یک بازی خوب باشیم، به عنوان برادر کوچک شما می‌خواهم که ماسک بزنید و من خودم تا چند وقت پیش رعایت نمی‌کردم اما اوضاع واقعا خراب است و از هواداران عزیزمان می‌خواهم به خاطر شرایط کرونا تیم را فردا بدرقه نکنند و جلوی هتل حاضر نشوند.

این خبر حدود ۱۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.