سایت گل از ستاره کنیایی الدحیل و نخستین هت‌تریک‌کننده لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ تمجید کرد.

سایت گل از ستاره کنیایی الدحیل و نخستین هت‌تریک‌کننده لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ تمجید کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت جهانی «گل» درباره اتفاقات شکست ۴ بر ۳ استقلال ایران مقابل الدحیل قطر با درخشش مایکل اولونگا نوشت: ملی‌پوش کنیایی در شب صعود شوالیه‌های قرمز به صدر جدول گروه C، قهرمان بازی الدحیل و استقلال در ورزشگاه ملک عبدالله بود. عملکرد قهرمانانه ستاره کنیایی الدحیل، او را به اولین بازیکنی تبدیل کرد که در لیگ قهرمانان امسال هت‌تریک می‌کند.

استقلال در دقیقه چهار توسط ارسلان مطهری به گل رسید که اولونگا شش دقیقه بعد با گلزنی خود، زمینه بازگشت الدحیل را فراهم آورد. او سپس تیمش را در دقیقه ۲۷ پیش انداخت، اما دیاباته مهاجم اهل مالی استقلال اجازه نداد برتری الدحیل زمان زیادی طول بکشد و هفت دقیقه بعد توانست بازی را مساوی کند. در حالی که به نظر می‌رسید دو تیم با تساوی به رختکن می روند، عبدالله الاحراق شرایط را تغییر داد و الدحیل را پیش انداخت.

فرشید اسماعیلی در نیمه دوم بازی را تساوی کشاند، اما اولونگا گل برتری تیمش را به ثمر رساند تا شوالیه‌های قرمز با کسب هر سه امتیاز، صدرنشین گروه C شوند و استقلال به رده دوم برسد. اولونگا تاکنون چهار گل در سه بازی لیگ قهرمانان به ثمر رسانده و از زمان پیوستن به جمع مردان صبری لموشی، ۱۴ بار گلزنی کرده است. این مهاجم ۲۷ ساله، لیگ ستارگان قطر را با شش گل در ۹ مسابقه به پایان رساند.

این خبر حدود ۱۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.