سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی معتفد است تیمش سزاوار قهرمانی در فصل جاری مسابقات لیگ برتر انگلیس است.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی معتفد است تیمش سزاوار قهرمانی در فصل جاری مسابقات لیگ برتر انگلیس است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) با برتری ۲ بر یک در خانه استون‌ویلا در چارچوب هفته سی‌وسوم لیگ برتر انگلیس، یک گام دیگر به قهرمانی نزدیکتر شدند، پس از این بازی گفت: ما می‌دانستیم که دقیقاً در این بازی به چه چیزی نیاز داریم و آن ارائه بازی به چنین سبکی بود. این پیروزی خیلی مهمی بود. وقتی به پنج بازی پایانی فصل می‌رسید، همه چیز بستگی به شما دارد و این پیروزی باعث تقویت روحیه ما می‌شود.

وی افزود: من تیم را پس از شکست مقابل لیدزیونایتد در این بازی بسیار متعهد دیدم. ما به قهرمانی نزدیک هستیم آنهم در فصلی که بنا به دلایل زیاد دشوارترین فصل زندگی ما بود، درست به مانند دیگر باشگاه‌ها. ما اگر این بازی را می‌باختیم، اوضاع می‌توانست خطرناک شود چون منچستریونایتد روی فرم و شکل خوبی است، اما ما شایسته قهرمانی در لیگ برتر بابت کارهایی که در طول فصل کردیم، هستیم.

گواردیولا در پایان خاطرنشان کرد: ما حالا این برتری را نسبت به سایر رقبا داریم و تنها به سه پیروزی دیگر برای قهرمانی نیاز داریم.

منچسترسیتی که در حال حاضر با ۷۷ امتیاز صدرنشین لیگ برتر است و نزدیکترین تعقیب‌کننده‌اش منچستریونایتد ۶۶ امتیازی است، در پنج بازی پایانی‌اش باید به مصاف تیم‌های کریستال‌پالاس، چلسی، نیوکاسل، برایتون و اورتون برود.

این خبر حدود ۱۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.