الاهلی عربستان که شب گذشته موفق شد در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا الشرطه عراق را مغلوب کند طولانی‌ترین طلسم ناکامی تاریخ خودش را شکست.

الاهلی عربستان که شب گذشته موفق شد در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا الشرطه عراق را مغلوب کند طولانی‌ترین طلسم ناکامی تاریخ خودش را شکست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، الاهلی از هفته هفدهم لیگ عربستان و بازی مقابل الوحده در پنجم ماه فوریه (۱۷ بهمن) تا شب گذشته در هیچ مسابقه رسمی به پیروزی نرسیده بود. این تیم در لیگ عربستان دو تساوی پیاپی به دست آورد، پس از آن ۶ شکست متوالی را تجربه کرد که در تاریخ الاهلی بی‌سابقه بود، در جام حذفی شکست خورد و در آغاز لیگ قهرمانان آسیا در اولین بازی نتیجه را به استقلال تهران واگذار کرد تا با تساوی هفته دوم مقابل الدحیل قطر مجموعا در ۱۱ بازی پیاپی طعم پیروزی را نچشیده باشد و بالاخره این طلسم پس از ۷۵ روز، شب گذشته شکسته شد.

تیم فوتبال الاهلی با برتری ٣ بر صفر برابر الشرطه عراق در این گروه ۴ امتیازی شد و همچنان به نتایج بازی‌های دور برگشت امیدوار است، در حالی که الدحیل با ۷ امتیاز صدرنشین است و استقلال با ۶ امتیاز در جایگاه دوم جدول گروه قرار دارد.

این خبر حدود ۱۴ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.