مهاجم الدحیل قطر معتقد است شاگردان صبری لموشی در مسیری صحیح گام برمی‌دارند.

مهاجم الدحیل قطر معتقد است شاگردان صبری لموشی در مسیری صحیح گام برمی‌دارند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مایکل اولونگا پس از برتری ۴ بر ۳ الدحیل قطر مقابل استقلال ایران اظهار داشت: می‌خواهم از کادر فنی و مدیریتی الدحیل بابت تلاش زیاد آنها در راستای ایجاد جوی مناسب برای بازیکنان و کمک به ما برای کسب نتیجه دلخواه، تشکر کنم. پیروزی امروز ما هم نتیجه این تلاش‌ها بود و اصلاً به آسانی به دست نیامد.

وی با تمجید از استقلال گفت: با تیمی قدرتمند و منظم روبه‌رو شدیم که در سراسر مسابقه با ما رقابت می‌کرد، اما اراده بازیکنان ما باعث شد این پیروزی مهم را به دست بیاوریم و توانستیم در پایان دور رفت، در صدر جدول گروه بایستیم. این موضوع، اعتمادبه‌نفس لازم برای ادامه این بُردها را به ما می‌دهد.

«الدحیل در مسیر درستی حرکت می‌کند.»، ستاره الدحیل ضمن بیان این جمله تصریح کرد: مؤید این نکته این است که پس از گل اول تسلیم نشدیم و در نیمه اول با برتری از زمین خارج شدیم. پس از اینکه تیم ایرانی در نیمه دوم توانست بازی را به تساوی بکشاند، شرایط روحی ما اُفت نکرد و تا رسیدن به گل پیروزی تلاش کردیم. این یعنی ما اراده داریم تا نام الدحیل را در جایگاهی بالا در آسیا قرار دهیم. گل‌های امروزم را به همه هواداران باشگاه تقدیم می‌کنم که فرصت حضور کنار تیم و حمایت از ما در ورزشگاه را نداشتند.

این خبر حدود ۱۴ روز پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )