کارشناس داوری روزنامه الریاضیه عربستان از قضاوت داور دیدار النصر مقابل فولاد ایران انتقاد کرد.

کارشناس داوری روزنامه الریاضیه عربستان از قضاوت داور دیدار النصر مقابل فولاد ایران انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت روزنامه «الریاضیه» درباره دیدار تیم‌های النصر عربستان و فولاد ایران که به تساوی یک-یک انجامید، نوشت: النصر و فولاد امتیازات را تقسیم کردند که باعث شد النصر با تفاضل گل بهتر از فولاد، به صدر جدول گروه D لیگ قهرمانان آسیا برسد. بازی برای دو تیم با سرعت آغاز شد و اولین خطر توسط حمدالله بود که فولاد هم این حمله را با دو حمله سریع جبران کرد. النصر پس از ۲۰ دقیقه بر بازی حاکم شد و نزدیک به گلزنی بود که محسن فروزان، خطرناک‌ترین موقعیت این تیم توسط عبدالفتاح عسیری را به کرنر فرستاد.

فشار النصر به دروازه تیم ایرانی ادامه داشت و بازیکنان النصر هم متخصص هدر دادن موقعیت بودند. آنها شانس‌های گلزنی ایجاد کردند، اما نیمه اول بدون گل سپری شد. فولاد همانند دیدار قبلی خود، در آغاز نیمه دوم با استفاده از آشفتگی میان ولید عبدالله و عبدالله الامری به به گل رسید. عبدالله مادو هم به گشودن دروازه فولاد نزدیک شد که فروزان توپ را دفع کرد. تعویض رائد الغامدی به جای حمدالله جواب نداد و عسیری هم نتوانست موقعیت خطرناکی را تبدیل به گل کند.

النصر در سه هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شکست‌ناپذیر بود و با تساوی مقابل فولاد ایران، خاطرات اولین حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۶ را تکرار کرد.

زردپوشان که به دلیل ابتلای تعدادی از بازیکنان خود به کرونا مجبور بودند تغییراتی در ترکیب خود اعمال کنند، به روند شکست‌ناپذیری خود مقابل تیم‌های ایرانی ادامه دادند. این تیم پیش از این سه بار مقابل دو تیم ایرانی مواجه شد که پرسپولیس را در سال ۲۰۱۵ با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و سال گذشته، دو پیروزی مقابل سپاهان کسب کرد.

همچنین سعد الکثیری، کارشناس داوری الریاضیه با انتقاد از ساتوی ژاپنی بیان کرد: داور مسابقه، خشونت بازیکنان ایرانی را تحمل کرد و در بیشتر دقایق بازی از شخصیت قاطعی برخوردار نبود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.