با اعلام AFC، حضور شاگردان محمد ناظم‌الشریعه در مسابقات جام جهانی فوتسال قطعی شد.

با اعلام AFC، حضور شاگردان محمد ناظم‌الشریعه در مسابقات جام جهانی فوتسال قطعی شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، کمیته اجرایی AFC تصمیم گرفت که بر مبنای دو شیوه - در نظر گرفتن پنج تیم برتر جام ملت‌های فوتسال آسیا در آخرین دوره و نیز سیستم امتیازبندی پنج تیم برتر این مسابقات در سال‌های ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ - نمایندگان قاره آسیا در مسابقات جهانی فوتسال را مشخص کند.

به این ترتیب ایران، ژاپن و ازبکستان، نماینده آسیا برای مسابقات جهانی خواهند بود که ۲۱ شهریور تا ۱۱ مهر برگزار می‌شوند. همچنین برای انتخاب دو سهمیه باقیمانده، دیدارهای پلی‌آف بین عراق، لبنان، تایلند و ویتنام برگزار می‌شود که هفته آینده در مقر AFC قرعه‌کشی خواهد شد.

کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا با پیشنهاد کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی این کنفدراسیون که امتیازات هشت تیم برتر قاره را در سه دوره گذشته جام ملت‌های فوتبال ساحلی رتبه‌بندی می‌کند، موافقت کرد. به این ترتیب تیم‌های ملی ژاپن، عمان و امارات، نمایندگان آسیا در جام جهانی فوتسال ساحلی روسیه ۲۰۲۱ هستند که ۲۸ مرداد تا ۷ شهریور انجام می‌شود، برگزار خواهد شد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.