با وجود کنار‌ه‌گیری چلسی از سوپرلیگ اروپا، هواداران این تیم خواهان استعفای برخی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه هستند.

با وجود کنار‌ه‌گیری چلسی از سوپرلیگ اروپا، هواداران این تیم خواهان استعفای برخی از اعضای هیئت مدیره این باشگاه هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود اینکه باشگاه چلسی به طور رسمی کناره‌گیری خود از مسابقات سوپرلیگ اروپا را اعلام کرد - تورنمنتی که قرار بود از ماه آگوست با حضور ۲۰ تیم اروپایی برگزار شود - هواداران این تیم انگلیسی خواهان این هستند تا برخی از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه از سمت خود استعفا کنند. هواداران چلسی معتقد هستند که سران این باشگاه به علت تلاش برای اخلال در اکوسیستم فوتبال باید از سمت خود کنار بکشند.

کانون هوادارن چلسی با نام «اعتماد حامیان چلسی (CST)» که برخی از اعضایش شب گذشته پیش از تساوی بدون این تیم برابر برایتون مقابل ورزشگاه استمفوردبریج دست به تحصن زدند و از مدیران باشگاه خواستند تا از سمت خود استعفا کنند، بیانیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد:

«بس است دیگر. امشب هواداران «نه» گفتند. ما خواستار گوش دادن به ما شدیم، خواستار شنیدن ما شدیم و خواستار این شدیم که باشگاهی که همه ما دوستش داریم به خاطر طمع و علاقه شخصی فروخته نشود. این یک پیروزی برای طرفداران است. ما این کار را با هم انجام دادیم. اعتماد حامیان چلسی (CST) به اعضای خود در سراسر جهان افتخار می‌کند. ما فریاد زدیم و آنها هم مجبور شدند به حرف ما گوش دهند. جایگاه تعدادی از اعضای هیئت مدیره باشگاه چلسی اکنون غیرقابل قبول است و CST به تلاش خود برای آنچه که درست است، ادامه خواهد داد. این باشگاه ما است و هرگز هم تغییر نخواهد کرد».

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.