دیدارهای هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال انگلیس با ثبت یک تساوی خانگی برای چلسی در دیدار برابر یاران علیرضا جهانبخش در تیم برایتون پیگیری شد.

دیدارهای هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال انگلیس با ثبت یک تساوی خانگی برای چلسی در دیدار برابر یاران علیرضا جهانبخش در تیم برایتون پیگیری شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال انگلیس، شب گذشته (سه‌شنبه) تیم‌های فوتبال چلسی و برایتون در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در این بازی که علیرضا جهانبخش بال ایرانی تیم برایتون نیمکت‌نشین بود، هم‌تیمی او بن‌وایت در دومین دقیقه از وقت‌های تلف شده نیمه دوم اخراج شد.

چلسی با قبول این تساوی ۵۵ امتیازی شد، اما از صعود به رده سوم جدول بازماند. برایتون هم با یک امتیاز این بازی ۳۴ امتیازی شد و از رده شانزدهم جدول تکان نخورد.

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر انگلیس امشب از ساعت ۲۳:۴۵ به وقت تهران منچسترسیتی میهمان استون‌ویلا خواهد بود و لسترسیتی از وست‌برومویچ پذیرایی می‌کند. پیش از این دو بازی هم در یک دیدار معوقه از هفته بیست‌و‌نهم تاتنهام که به تازگی سرمربی خود ژوزه مورینیو را اخراج کرده است، در اولین بازی‌اش پس از رفتن آقای خاص از ساعت ۲۱‌:۳۰ میزبان ساوتهمپتون خواهد بود.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.